سبک زندگی

سفر زنان – 5 نوع سفر زنان را قدرتمند می کند

سفر زنان

سفر زنان اون ها رو قدرتمند می کنه. 5 نوع سفر هست که زنان حتما باید اون ها رو تجربه کنند. سفر کردن فقط جنبه تفریحی نداره. انواعی از سفر هستند که می تونند زندگی متفاوتی رو به ما هدیه کنند. ما به عنوان یک خانم، بهترِ این 5 نوع سفر رو تجربه کنیم. دلیلش رو خودتون با خوندن این مقاله متوجه می شید. در این مقاله می خونید که:

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. خانم هایی که برای خودشون احترام قائلند و برای سلامتی و سبک زندگی سالم خودشون وقت می گذارند. ما در لیلیت مد سعی می کنیم برای نیازهای اساسی و مهم شما خانم های قابل احترام محتوا تهیه کنیم.

سبک زندگی مخصوص خانم ها رو در مجله اینترنتی لیلیت مد دنبال کنید. در این مقاله می خواهیم درباره سفر زنان صحبت کنیم. محتوای این مقاله بیشتر تجربه شخصی من به عنوان یک خانم هست که با شما به اشتراک می گذارم. دوست دارم نظرتون رو در انتهای این مقاله برامون بنویسید. بریم سراغ این 5 نوع سفر زنان:

 

1. نوع اول: سفر زنان برای تحصیل

زنان قدرتمند، زنانی هستند که از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند. اعتماد به نفس بالا زمانی برای ما خانم ها حاصل میشه که بتونیم تنها زندگی کنیم و به نوعی روی پای خودمون بایستیم. از اونجایی که ما در ایران به عنوان یک خانم کمتر اجازه پیدا می کنیم که تنها زندگی کنیم به همین دلیل سفر تحصیلی میتونه این اتفاق رو برامون ممکن کنه. سفر زنان برای تحصیل این قدرت رو به اون ها میده که به تنهایی با مشکلاتی که براشون در زندگی پیش میاد مواجه بشن و خودشون زندگیشون رو اداره کنند.

از طرفی تحصیل کردن در یک شهر یا کشور دیگه به ما خانم ها این امکان رو میده که رشد کنیم. همزمان در کنار تحصیل و کسب علم به خاطر هم خونه شدن با دوستان، تجربه های متفاوتی هم بدست بیاریم. اگر از من بپرسید سفر زنان برای تحصیل حتما باید یکی از بخش های اصلی زندگی هر خانمی باشه و هر خانمی باید اون رو حتی شده برای یک سال تجربه کنه.

 

2. نوع دوم: سفر زنان به درون خود

سفر زنان به درون خودشون به نظر شما چقدر لازمه؟ شاید از اینجا به بعد انواع سفری که می خوام دربارشون حرف بزنم برای هر انسانی لازم باشه و لزوما فقط برای زنان مفید نباشه. اما به نظر من همه خانم ها به این 5 نوع سفر نیاز دارند.

حتما بخوانید
سالم نگه داشتن سیستم ایمنی بدن - سبک زندگی سالم خانم ها

سفر به درون خود باعث میشه خودمون رو کشف کنیم. کشف کردن خودمون کمک میکنه کمبودهای درونیمون رو شناسایی کنیم. بعد ببینیم اگه این کمبودها در زندگی آزارمون میدن از یک مشاور خوب کمک بگیریم تا کم کم این نقص ها و کمبودهامون رو التیام ببخشیم، بپذیریمشون و باهاشون کنار بیایم. این یک سفر دردناکه که میتونه سر زخم های کهنه رو برامون باز کنه.

مواجه شدن با این زخم ها و درمان کردنشون باعث میشه انسان سالم تری بشیم و آرام تر زندگی کنیم. اگه با خودمون صلح کنیم می تونیم این صلح رو در زندگی خانواده مون هم ایجاد کنیم. از نظر من زنان همیشه هسته اصلی خانواده ها بودند و هستند. برای همین هم سفر زنان به درون خود بسیار واجب و اساسیه تا نه تنها زندگی خودمون به آرامش برسه بلکه آرامش در زندگی خانواده مون هم جاری بشه.

سفر زنان به تنهایی

سفر زنان به تنهایی

3. نوع سوم: سفر زنان برای تفریح به تنهایی

تفریح در زندگی همه انسان ها چه زن و چه مرد لازم و اساسیه. اما چرا حتما زنان باید گاهی اوقات برای تفریح به تنهایی سفر کنند؟ سفر زنان برای تفریح به تنهایی باعث میشه تنها و تنها به خودشون فکر کنند. فقط مراقب خودشون باشند و یاد بگیرند که باید تفریح کردن و لذت بردن به تنهایی رو تجربه کنند. ما خانم ها وقتی در زندگی خانوادگی غرق می شیم، همیشه مراقب زندگی هستیم. مراقب همسرمون، بچه هامون، پدرمون، مادرمون، خواهر یا برادرمون، گاهی اوقات خانواده همسرمون یا حتی دوستامون.

انگار ما خانم ها آفریده شده ایم تا از آدم ها مراقبت کنیم. برای همین بیشتر وقت ها یادمون میره که از خودمون مراقبت کنیم. به تفریح و لذت هامون برسیم. برای همین بیشتر دچار افسردگی میشیم. اگه همه ما خانم ها یاد بگیریم به عنوان یک سبک زندگی خانمانه برای خودمون به طور اختصاصی وقت بگذاریم و تفریح کنیم، اینطوری هم خودمون زندگی بهتری رو تجربه می کنیم هم اطرافیانمون از انرژی خوب ما بهره می برند.

 

4. نوع چهارم: سفر زنان به دنیای دیگران

سفر زنان به دنیای دیگران به نظرتون یعنی چی؟ تا حالا به دنیای دیگران سفر کردید؟ شاید این جمله بیشتر شبیه این به نظر برسه که انگار منظورمون اینه که در زندگی آدم های دیگه سرک بکشیم. اتفاقا منظورم همینه منتهی نه به شکلی که فکرشو می کنید. رمان خوندن یک نوع سفر کردن به دنیای دیگران تعبیر میشه. رمان های زنانه خیلی تعدادشون زیاده و هر سبکی که مورد علاقه تون باشه رو می تونید در کتاب فروشی ها پیدا کنید.

به نظرتون چرا سفر به دنیای دیگران در قالب کتاب برای زنان لازمه؟ ما خانم ها به جزئیات زندگیمون خیلی زیاد توجه می کنیم. گاهی یک جزئیات ریزی در زندگی اونقدر برای ما مهم میشه که کل زندگیمون رو تحت شعاع قرار میده. اما وقتی رمان می خونیم و وارد زندگی دیگران میشیم باعث میشه زندگی های دیگه رو تجربه کنیم و بیخیال جزئیات آزار دهنده زندگیمون بشیم. اینطوری متوجه میشیم که زندگی دیگران هم پر از جزئیات آزار دهنده است و خیلی نباید خودمون رو درگیر کنیم و خودمون رو آزار بدیم.

حتما بخوانید
چطور یک زن با اعتماد به نفس باشیم؟ 6 نکته طلایی و مهم

برای همین هم هست که سفر زنان به دنیای دیگران خیلی مهم میشه. اساسا کتاب خوندن خیلی وقت ها نگاه ما رو به دنیا عوض میکنه. کتاب های خوب بخونید و به جای گیر دادن به جزئیات زندگی خودتون در زندگی ها و تجربه های دیگران غرق بشید و احساساتتون رو با خوندن داستان های لذت بخش التیام ببخشید.

سفر زنان به فرهنگ های دیگر

سفر زنان به فرهنگ های دیگر

5. نوع پنجم: سفر زنان به فرهنگ های دیگر

سفر زنان به فرهنگ های دیگه یعنی چی؟ من این اسم رو برای دیدن فیلم های خارجی انتخاب کردم. فیلم ها و سریال های خارجی منظورم فیلم ها و سریال های کشورهایی است که فرهنگشون با ما کاملا متفاوت است (کشورهای اروپایی و آمریکایی). دلیلش چیه؟ دیدن زندگی فرهنگ هایی که ما باهاشون بیگانه هستیم به ما جهان بینی متفاوتی میده. کمک میکنه از پیله هایی که به دور خودمون بستیم رها بشیم. به نظر شما چرا این نوع سفر برای خانم ها لازمه؟

سفر زنان به فرهنگ های دیگر کمک میکنه متفاوت تر زندگی کنند. از سنت های دست و پا گیری که در کشورمون رایجه رها بشن. ما خانم ها باید بتونیم اطلاعات خوبی راجع به فرهنگ های دیگه داشته باشیم. باید بتونیم زندگی و رفتار خودمون رو با اون ها مقایسه کنیم. باید ببینیم که زنان چطور همپای مردان کار می کنند و زندگی مستقلی دارند. اعتماد به نفس دارند و به اندازه ای قوی هستند که بتونند زندگی خودشون رو اداره کنند.

 

سبک زندگی مخصوص خانم ها با لیلیت مد

پرداختن به سفر زنان به نوعی پرداختن به سبک زندگی مخصوص خانم هاست. لیلیت مد یک مجله و فروشگاه مخصوص خانم هاست. در این مجله هر مطلبی که نوشته میشه مختص خانم هاست تا جایی باشه که خانم ها در اون فقط و فقط به خودشون فکر کنند.

سبک زندگی مختص خانم ها رو در مجله اینترنتی لیلیت مد دنبال کنید و بیشتر برای خودتون وقت بگذارید و سعی کنید از زندگیتون بیشتر لذت ببرید.

مجله لیلیت مد در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری محتوای مختص خانم ها تولید میکنه. در بخش لیلیت شاپ هم محصولات مخصوص خانم ها ارائه میشه.

در سرزمین لیلیت مد عضو بشید. یک کیف پول شخصی که شارژ شده براتون ایجاد میشه که باهاش میتونید از لیلیت شاپ خرید کنید. تا میتونید از زندگی لذت ببرید و برای خودتون وقت بگذارید. تا همیشه روحیه ای قوی داشته باشید و بهتر زندگی کنید. زندگیتون همیشه به کام!

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *