مد و فشن

انواع سایز کیف آرایشی مخصوص موقعیت های مختلف – لیلیت مد

انواع سایز کیف آرایشی

انواع سایز کیف آرایشی ویکتوریا سکرت رو در موقعیت های مختلف ببینید. کیف های مسافرتی، مهمونی، داخل کیف دوشی یا مجلس های عروسی طرح ها هم باید متفاوت باشند. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

هر خانمی ممکنه وسایل آرایشی کم و زیادی داشته باشه. بعضی از خانم ها تنها از وسایل آرایشی کمی مثل رژ یا ریمیل استفاده می کنند. در حالی که بعضی ها به آرایش بیشتری علاقه دارند. در واقع سلیقه ها در استفاده از وسایل آرایشی متفاوته. یا مثلاً بعضی از خانم ها دوست دارند در جاهای مختلفی وسایل آرایشی زیادی رو با خودشون ببرند. در حالی که یک خانم دیگه ممکنه تنها به برداشتن یک رژ یا شیشه عطر کوچک اکتفا کند.

برای همین با توجه به این که هر خانمی تعداد وسایل آرایشی مختلفی دارد. یا این که نوع استفاده هر کدوم از کیف آرایشی متفاوته. به کیف های آرایشی با سایزی مناسب نیازه. همین موضوع باعث شده که این روزها از نظر سایز، کیف های آرایشی متنوعی وجود داشته باشند.

این تنوع به ما خانم ها این امکان رو می دهد تا بسته به نیاز خودمون یک کیف آرایشی با اندازه مناسب انتخاب کنیم. و مجبور نباشیم وسایل آرایشی زیادی رو به زور داخل یک کیف آرایشی کوچک بگذاریم. یا برعکس یکی دو قلم وسایل آرایشی رو داخل یک کیف آرایشی بزرگ حمل کنیم.

یکی از برندهای تولید کننده کیف های آرایشی که بیشترین تنوع سایز رو داره ویکتوریا سکرت هست. برند ویکتوریا سکرت فکر همه جا رو کرده. برای هر نیازی یک نوع کیف ارایشی مناسب ساخته. برای همین خیلی راحت میشه از بین اون ها کیفی با سایز مناسب انتخاب کرد.

در ادامه انواع کیف آرایشی رو از نظر سایز با هم بررسی می کنیم. پس از خوندن این مطلب شما به راحتی می تونید سایز کیف آرایش مورد نیاز خودتون رو پیدا کنید.

برای خرید کیف لوازم آرایش و دیدن تمام طرح های کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

3 تا از انواع سایز کیف آرایشیویکتوریا سکرت

 

1. کیف های آرایشی سایز مینی و جمع و جور

  • اولین نوع از انواع سایز کیف های آرایشی ویکتوریا سکرت

خیلی از خانم ها وسایل آرایشی کمی دارند و علاقه زیادی به آرایش زیاد ندارند. خیلی ها هم با وجود وسایل آرایشی زیادی که دارند. برای بیرون رفتن ترجیح می دهند که تنها چند تکه وسایل آرایشی رو ببرند. در هر حال برای هر دو دسته یک کیف آرایشی سایز مینی و جمع و جور یک انتخاب عالی هست.

حتما بخوانید
ست کردن پافر با لباس های دیگر – 11 ایده کاربردی

کیف های سایز مینی ویکتوریا سکرت در این زمینه میتونند بهترین انتخاب باشند. این کیف ها کاملاً جمع و جور هستند و خیلی راحت میشه اون ها رو داخل هر کیفی گذاشت. شما می تونید این کیف رو داخل کیف دستی مجلسی خودتون بگذارید و راحت در مهمونی از اون استفاده کنید.

یا مثلاً اون رو داخل کیف بیرونی بگذارید و با خودتون به هر جایی ببرید. این کیف ها برای نظم دادن به وسایل کوچیک داخل کیف مثل خودکار، سوئیچ و کلید هم کاملاً مناسبند. از نظر زیبایی هم کیف های برند ویکتوریا سکرت کاملاً بین برندهای مختلف حرف اول رو می زنند. برای همین شما می تونید با خیال راحت از زیبایی این کیف ها در هر موقعیتی شیک و خاص باشید.

پس اگه یک کیف کوچک، خاص، زیبا و باکیفیت می خواهید پیشنهاد ما کیف های آرایشی سایز مینی ویکتوریا سکرته. این کیف های آرایشی رو میشه نیاز هر خانمی دونست. هر خانم خاص پسندی به یک کیف سایز مینی برای موقعیت های مختلف نیاز دارد.

 

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز مینی

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز مینی

 

 

برای دیدن همه طرح های کیف های آرایشی سایز مینی ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

2. کیف آرایشی سایز متوسط و با حجم مناسب

  • دومین نوع از انواع سایز کیف های آرایشی ویکتوریا سکرت

یکی دیگه از انواع سایز کیف آرایشی، سایز متوسط و با حجم مناسب هست. گاهی ممکنه بسته به موقعیت، نیاز داشته باشیم وسایل آرایش بیشتری رو با خودمون ببریم. یا شاید هم ندونیم که برای هر جایی به چه تعداد وسایل آرایشی نیاز داریم.

برای این موقعیت ها یک کیف آرایش مدل پاپیون برند ویکتوریا سکرت میتونه برای ما بهترین انتخاب باشه. این کیف ها کاملاً مناسب کسایی هستند که دنبال یک کیف کاربردی برای موقعیت های مختلف هستند. در واقع گاهی نیاز دارند که وسایل کمی رو با خودشون ببرند. گاهی هم به تعداد وسایل آرایشی بیشتری نیاز دارند.

این کیف ها حجم متوسطی دارند و وسایل آرایشی نسبتاً زیادی رو داخل خودشون نگه می دارند. البته برای مواقعی که وسایل آرایشی کمی داخلشون گذاشته بشوند هم شکل زیبای خودشون رو حفظ می کنند. در واقع خودشون رو کاملاً طبق تعداد وسایل آرایشی داخلشون در میارن.

این کیف ها منعطف هستند و کاملاً شکل و حجمشون به تعداد وسایل آرایشی داخلی اون ها بستگی دارد. برای همین حتی در صورتی که تنها چند تکه وسیله هم داخل اونها گذاشته بشه باز هم شکل زیبای خودشون رو حفظ می کنند. کاملاً جمع و جور هستند و جای زیادی نمی گیرند.

اگر یک کیف آرایشی سایز متوسط و با شکلی مجلسی می خواهید. که بشه از اون به عنوان یک کیف دستی هم استفاده کنید. قطعاً کیف های آرایشی مدل صدفی برند ویکتوریا سکرت شما رو شیفته خودشون می کنند. این کیف ها حالت ایستاده ای دارند و راحت میشه وسایلی مثل عطر رو داخل اون ها گذاشت.

حتما بخوانید
کیف لوازم آرایشی مجلسی؛ 5 پیشنهاد جذاب برای خانم های شیک

 

 

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز متوسط مدل پاپیون

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز متوسط مدل پاپیون

 

برای دیدن همه طرح های کیف های آرایشی سایز متوسط مدل پاپیون ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

 

 

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز متوسط مدل گریم

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز متوسط مدل گریم

 

برای دیدن همه طرح های کیف های آرایشی سایز متوسط مدل گریم ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

 

3. کیف آرایش بزرگ و جادار

  • سومین نوع از انواع سایز کیف های آرایشی ویکتوریا سکرت

کیف های آرایشی بزرگ و جادار هم مناسب کسایی هستند که به تعداد وسایل آرایشی زیادی نیاز دارند. دوست دارند وسایل آرایشی زیادی رو با خودشون به جاهای مختلف ببرند. یا داخل خونه به یک کیف آرایشی بزرگ برای نظم دادن به وسایل آرایشی خودشون دارند.

برند ویکتوریا سکرت دو نوع کیف آرایشی سایز بزرگ ارائه کرده. یکی از انواع کیف های بزرگ و جادار ویکتوریا سکرت کیف آرایشی مدل کلاسیک هست. این کیف ها وسایل آرایشی زیادی رو در خودشون جا می دهند. و در عین حال جای زیادی رو اشغال نمی کنند. برای همین میشه خیلی راحت اون ها رو در هر کیفی گذاشت.

کیف های آرایشی بزرگ برای خانم های گریمور و آرایشگر هم خیلی کاربردی هستند. یا حتی گرافیست ها هم می تونند از کیف های آرایشی بزرگ و زیبا استفاده کنند. این کیف ها برای نگهداری مداد رنگی ها و وسایل گرافیستی خیلی خاص و شیک هستند. اگه اهل مسافرت های طولانی هستید هم یک کیف آرایشی بزرگ برای شما خیلی کاربردیه.

کیف های آرایشی مدل گریم ویکتوریا سکرت هم کاملاً جادار هستند. این کیف ها تعداد زیادی وسایل آرایشی رو داخل خودشون جا می دهند. کیف های آرایشی گریموری مخصوصاً برای نگهداری وسایل آرایشی مدادی خیلی عالی هستند. دوخت این کیف ها باعث شده بیشترین تعداد مداد و تیوپ آرایشی رو داخل خودشون نگه دارند.

 

 

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز بزرگ و جادار مدل صدفی

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز بزرگ و جادار مدل صدفی

 

برای دیدن همه طرح های کیف های آرایشی سایز بزرگ مدل صدفی ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

 

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز بزرگ و جا دار مدل کلاسیک

کیف آرایشی ویکتوریا سکرت سایز بزرگ و جا دار مدل کلاسیک

 

برای دیدن همه طرح های کیف های آرایشی سایز بزرگ مدل کلاسیک ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

 

برای خرید کیف لوازم آرایش و دیدن تمام طرح های کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

پیشنهاد می کنم خوندن مقاله زیر رو از دست ندهید:

خرید کیف لوازم آرایش مختص خانم های شیک برای 7 موقعیت خاص

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!
به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *