مد و فشن

جامدادی بزرگ دخترونه شیک برای دختر خانم های شیک پسند

جامدادی بزرگ دخترونه

دنبال جامدادی بزگ دخترونه می گردی؟ می خوای شیک باشه؟ دوست داری متفاوت و مدل جدید باشه؟ پیشنهاد می کنم دیدن کیف های ویکتوریا سکرت رو از دست ندی. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

اگه یک دختر خانم نقاش هستید و دوست دارید همه وسایل نقاشیتون رو داخل یک جامدادی بزرگ بگذارید. اگه محصل هستید و رشته شما گرافیک یا معماری هست. و هر روز وسایل زیادی رو باید به مدرسه یا دانشگاه ببرید. اگه عاشق لوازم تحریر رنگارنگ هستید و دوست دارید همیشه خودکارهای مختلفی رو همراهتون داشته باشید.

حتماً یک جامدادی بزرگ دخترونه خاص و زیبا چیزیه که شما به عنوان یک دختر خاص پسند می خواهید. این روزها تنوع جامدادی های دخترونه زیاده. اما یک جامدادی بزرگ و جادار و در عین حال خاص و زیبا همه جا پیدا نمی شود. یک جامدادی که بتونه وسایل زیادی رو داخل خودش نگه داره. کیفیت خوبی داشته باشه و زیبایی اون نظر هر دختر خوش سلیقه ای رو به خودش جلب کنه.

در واقع کمتر جامدادی رو میشه دید که تمام این ویژگی ها رو با هم داشته باشه. اما تو این زمینه کیف های آرایشی برند ویکتوریا سکرت می تونند یک انتخاب عالی برای ما دخترها باشند. این کیف های آرایشی پارچه ای یک انتخاب عالی به عنوان جامدادی بزرگ و خاص هستند.

در واقع این کیف های جذاب تمام چیزهایی که ما از یک جامدادی انتظار داریم رو دارند. در ادامه بیشتر ویژگی های این کیف های آرایشی رو با هم بررسی می کنیم. می خواهیم ببینیم واقعاً این کیف ها جایگزین مناسبی برای یک جامدادی هستند یا نه:

جامدادی بزرگ دخترونه

چرا کیف های برند ویکتوریا سکرت؟ 3 مزیت جامدادی های ویکتوریا سکرت:

 

1. بزرگ و جادار بودن

  • مزیت اول جامدادی بزرگ دخترونه ویکتوریا سکرت

کیف های آرایشی ویکتوریا سکرت جای کمی رو داخل کیف دوشی شما میگیرند اما کاملاً جادار هستند. در واقع شما خیلی راحت می تونید تعداد زیادی مداد و خودکار رو داخل این کیف ها بزارید. برای همین از نظر بزرگی و جادار بودن کاملاً می تونند ما رو راضی نگه دارند.

2. خاص و تک بودن

  • مزیت دوم جامدادی بزرگ دخترونه ویکتوریا سکرت
حتما بخوانید
فرم بدن شما چیست؟ راهنمای انتخاب لباس مناسب فرم بدن

برند ویکتوریا سکرت یکی از خاص ترین برندهای زنانه و دخترونه است. انتخاب یک کیف از برند جذابی مثل ویکتوریا سکرت خاص پسندی ما رو به خوبی نشون میده. هر دختر خانمی به جای استفاده از جامدادی های تکراری میتونه یک کیف ویکتوریا سکرت خاص و متفاوت داشته باشه. حتماً کیف جذابی مثل کیف های ویکتوریا سکرت یک انتخاب هوشمندانه برای هر دختریه.

3. پارچه ای و قابل شستشو بودن

  • مزیت سوم جامدادی بزرگ دخترونه ویکتوریا سکرت

مهم ترین ویژگی که نشون میده کیف های ویکتوریا سکرت یک انتخاب عالی برای جامدادی هستند جنس پارچه ای اوناست. از اون جایی که جامدادی رو به این طرف و اون طرف می بریم طبیعیه که خیلی زود کثیف بشه. هیچ کدوم از ما دخترها دوست نداریم از یک کیف کثیف و لکه گرفته استفاده کنیم. پارچه ای بودن کیف های ویکتوریا سکرت باعث میشه راحت اون ها را شست. از طرفی این کیف ها از پارچه مرغوب تهیه شدند و تا مدت ها عین روز اول سال می مونند.

برای همین با کیف های ویکتوریا سکرت میشه تا مدت ها یک کیف جامدادی تمیز، زیبا و نو داشت. در ادامه با هم جذاب ترین جامدادی های بزرگ و جادار ویکتوریا سکرت رو انتخاب می کنیم:

 

4 پیشنهاد خاص و جذاب برای تهیه جامدادی بزرگ دخترونه

 

1. جامدادی مدل صدفی

  • پیشنهاد اول برای انتخاب جامدادی بزرگ دخترونه

یکی از جذاب ترین جامدادی های ویکتوریا سکرت کیف های مدل صدفی هست. این کیف ها شکل خاص و متفاوتی دارند. برای همین یک انتخاب عالی برای کسایی هستند که چیزهای متفاوت و خاص دوست دارند. این کیف ها خیلی راحت داخل کوله پشتی یا کیف دوشی شما جا می شوند.

اگه نیاز دارید که وسایلی مثل پودر ذغال رو به عنوان یک نقاش این ور و اون ور ببرید. حتماً این مدل کیف خیلی به کارتون میاد. این کیف ها وسایل این مدلی رو به صورت ایستاده نگه می دارند. برای همین جای نگرانی نیست که یوقت بریزند. این مدل کیف در عین جادار بودن جای زیادی رو داخل کیف دوشی شما نمی گیرد. برای همین راحت می تونید از این کیف هر روز و هر جا استفاده کنید.

 

جامدادی بزرگ دخترونه مدل صدفی

جامدادی بزرگ دخترونه مدل صدفی

 

برای دیدن تمام مدل های صدفی کیف های ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

2. جامدادی مدل کلاسیک

  • پیشنهاد دوم برای انتخاب جامدادی بزرگ دخترونه

یکی دیگه از مدل های جادار کیف های ویکتوریا سکرت مدل کلاسیک هست. این کیف ها خیلی خاص و زیبا هستند. شکل مستطیلی این کیف ها باعث میشه که به راحتی بشه لوازم تحریر زیادی رو داخل اون ها گذاشت. برای همین شما با خیال راحت می تونید روی این کیف ها برای نگهداری مدادرنگی های خودتون حساب باز کنید.

یا می تونید قلموهای مختلفی رو داخل این کیف نگهداری کنید. شاید هم بخواهید این کیف رو برای نگهداری خودکارهای رنگارنگ و خاص خودتون داشته باشید. به هر حال این کیف رو میشه یک جامدادی خاص و ایده آل برای هر دخترخانم خوش سلیقه ای دونست. این کیف ها خیلی هم سبک هستند و برای همین هر چقدر وسایل داخل اون ها بگذاریم باز هم جابجایی اون ها خیلی راحته.

حتما بخوانید
لباس مناسب فرم بدن ورزشکاری یا مستطیل – راهنمای انتخاب لباس

 

جامدادی بزرگ دخترونه مدل کلاسیک

جامدادی بزرگ دخترونه مدل کلاسیک

 

برای دیدن تمام مدل های کلاسیک کیف های ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

3. جامدادی مدل گریم

  • پیشنهاد سوم برای انتخاب جامدادی بزرگ دخترونه

یکی دیگه از کیف های جذاب ویکتوریا سکرت کیف مدل گریمه. جامدادی های مدل گریم هم یک گزینه مناسب و عالی برای دخترخانم های محصل، شاغل یا عاشق لوازم تحریر هستند. این کیف ها به خاطر دوختشون، می تونند مدادها و وسایل این مدلی رو در تعداد زیاد نگه دارند. برای همین میتونیم روی اون ها حساب ویژه ای باز کنیم. نوع طراحی این مدل کیف باعث میشه که وسایل داخلش اصلاً تحت فشار نباشند.

برای همین استفاده از این کیف باعث میشه خیالمون بابت لوازم تحریر جذابمون راحت باشه. این که قرار نیست بر اثر افتادن یا هر فشار دیگه ای آسیب ببیند.

 

 

جامدادی بزرگ دخترونه مدل گریم

جامدادی بزرگ دخترونه مدل گریم

 

برای دیدن تمام مدل های گریم کیف های ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

4. جامدادی مدل پاپیون

  • پیشنهاد چهارم برای انتخاب جامدادی بزرگ دخترونه

کیف های مدل پاپیون هم یک انتخاب دو منظوره هستند. چون که خیلی راحت خودشون رو با تعداد وسایل داخلشون هماهنگ می کنند. یعنی اگه وسایل کم باشه این مدل کیف کاملاً جمع میشه. اگه هم بخواهیم وسایل زیادی رو داخلش بگذاریم کاملاً جاداره. برای همین میشه گاهی که وسایل کمی نیاز داریم هم با خیال راحت از این کیف استفاده کنیم. چون که جای زیادی رو داخل کیف نمی گیره و در حالت نیمه خالی بوده، شکل بزرگ و نامناسبی به خودش نمی گیره.

 

 

جامدادی بزرگ دخترونه مدل پاپیون

جامدادی بزرگ دخترونه مدل پاپیون

 

برای دیدن تمام مدل های پاپیون کیف های ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

در نهایت پیشنهاد می کنم خوندن مقاله زیر رو از دست ندهید:

خرید کیف لوازم آرایش مختص خانم های شیک برای 7 موقعیت خاص

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!
به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *