سبک زندگی

چهار نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر – سبک زندگی سالم خانم ها

نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر را می شناسید؟ در جهان برای داشتن زندگی بهتر به 4 نیاز اساسی اشاره می کنند که به نظرم ما خانم ها باید آن ها را بشناسیم. بنابراین در این مقاله می خوانید که:

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته سبک زندگی لیلیت مد قرار داره.

 

اگر می خواهید چیزی کمتر از توانایی ای که دارید باشید، احتمالاً تمام روزهای زندگیتان ناراحت خواهید بود.

آبراهام مزلو

نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر یعنی چه؟

همه ما برای بقا به نیازهای اساسی خاصی مثل آب، مسکن غذا و لباس نیاز داریم. اگه در حال حاضر این مقاله رو می خونید، تصور می کنم این نیازها را برآورده کرده اید.

فراتر از این نیازهای اساسی چطور؟ آیا چیزی در سطح بسیار عمیق تر اما اساسی وجود دارد؟ چیزی که ممکن است متوجه نشوید این است که ما در مورد زندگی شاد و کامل خود نیازهای اساسی دیگری نیز داریم. مثل سلسله مراتب نیازهای آبراهام مزلو، همانطور که نیازهای اولیه خود را برآورده می کنیم، تمرکز خود را بر روی نیازهای دیگری قرار می دهیم که ماهیت وجودی بیشتری دارند.

این 4 نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر از این قرارند:

 1. وابستگی
 2. تسلط
 3. استقلال
 4. همکاری
حتما بخوانید
طراحی اتاق مدیتیشن و مراقبه؛ 5 ایده جذاب - مجله و فروشگاه خانم ها

در ادامه این مطلب ببینید که این نیازها تا چه اندازه در زندگی شما برآورده می شوند.

 

4 نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

4 نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

 

4 نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

1. وابستگی

 • اولین نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

ما آدم‌ های فوق العاده اجتماعی هستیم. شما، من و همه افراد نیاز به برقراری ارتباط با دیگران و پذیرفته شدن داریم. داشتن یک شبکه پشتیبانی از دوستان و خانواده برای رفاه و موفقیت ما بسیار مهم است.

نمی توانیم به تنهایی این نیاز رو برآورده کنیم. ما به حمایت، تشویق، قدردانی، کمک و دریافت این احساس نیاز داریم که عضوی از یک گروه یا جامعه هستیم.

 

2. تسلط

 • دومین نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

در زندگی باید احساس کنیم که در کارهایی که انجام می دهیم احساس موفقیت و تسلط داریم. وقتی تسلط داریم احساس غرور و موفقیت می کنیم. ما احساس خویشتنداری و اعتماد به نفس داریم.

یک باور در ما ایجاد می شود که ما برای رسیدن به اهداف خود آنچه لازم است انجام می دهیم. تسلط از طریق تمرین و اشتباهات ناشی می شود، اما با ظهور آن، امکانات جدیدی ظاهر می شود و ما شروع به تعیین چشم انداز خود می کنیم.

 

3. استقلال

 • سومین نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

استقلال احساس مسئولیت پذیری، یا در نهایت رشد و کنار آمدن با زندگی است. طرف دیگر این طیف به جایی وابسته است که ما به جای اینکه با هویت شخصی خودمان زندگی کنیم به دیگران اعتماد می کنیم.

می خواهیم با دیگران صمیمیت عاطفی داشته باشیم، اما داشتن یک هویت شخصی واضح نیز مهم است که به ما امکان می دهد مستقل از دیگران پیشرفت کنیم. این امر شامل واضح سازی زندگی از ارزشهای شخصی، باورها و اعتقادات ماست.

حتما بخوانید
سفر زنان - 5 نوع سفر زنان را قدرتمند می کند

 

4. کمک

 • چهارمین نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر

همکاری مربوط به بخشیدن و به اشتراک گذاشتن خودتان است. همه ما از بخشیدن به دیگران و کمک به آنها برای احساس خوشبختی لذت می بریم. روش های زیادی برای کمک وجود دارد. ما می توانیم وقت، پول و انرژی را به روش های بی شماری به علل مختلف کمک کنیم.

می توانیم چیزی ایجاد کنیم که زندگی مردم را بهبود بخشد. یا ممکن است ما با تربیت کودکان سالم و جامعه پسند همکاری کنیم. کاوش کنید که چگونه می توانید به دیگران و دنیای اطراف خود خدمت کنید و به آنها کمک کنید.

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

 • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
 • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
 • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

________________________________

منبع:

The Four Universal Needs to Help You Live Your Best Life

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *