سبک زندگی

7 نیاز اساسی خانم ها در زندگی که همسر می تواند برطرف کند – سبک زندگی سالم خانم ها

نیاز اساسی خانم ها

نیاز اساسی خانم ها در زندگی میتونه مسائل گسترده ای رو در بر بگیره اما 7 نیاز اساسی وجود داره که آقایان می تونند برای خانم ها برطرف کنند. در این مقاله می خونید که:

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته سبک زندگی لیلیت مد قرار داره.

 

7نیاز اساسی خانم ها

7نیاز اساسی خانم ها

 

7 نیاز اساسی خانم ها در زندگی که توسط همسر رفع می شود

هر مردی با یادگیری تأمین 7 نیاز اساسی همسرش، می تواند خودش رو در برابر او قوی و محکم جلوه بده.

  1. یک خانم به یک رهبر معنوی نیاز داره. او به مردی شجاع، با اعتقاد راسخ، متعهد، دلسوز و با شخصیت نیازمنده. همسر او باید ابتکار عمل رو در پرورش محیط معنوی برای خانواده به عهده بگیره.
  2. یک خانم نیازمند تایید و قدردانی شخصی است: وقتی یک خانم توسط همسرش صفات مورد تأیید قرار می گیره و خصوصیات شخصی او ستایش میشه. از طرفی همسرش فضایل خانم رو به عنوان همسر، مادر و کدبانو تحسین می کنه. آشکارا، در حضور دیگران، به عنوان یک رفیق، دوست، عاشق و همراه، از او تعریف و تمجید می کنه. خانم احساس می کنه که برای همسرش، هیچ کس در این دنیا مهمتر از او نیست.
  3. نیاز یک خانم به عاطفه [عواطف عاشقانه]: وقتی همسر یک خانم با محبت به موقع و سخاوتمندانه او را به رگبار عشق و محبت می بنده. همچنین با کلمات، کارت تبریک، گل، هدایا و ادب و احترام معمول به او می گوید که چقدر از او مراقبت می کنه. به یاد داشته باشید: عاطفه محیطی است که در آن از پیوند جنسی برخوردار می شود و یک ازدواج فوق العاده شکل می گیرد.
  4. نیاز یک خانم به گفتگوی صمیمی جزو نیاز اساسی خانم هاست: یک خانم نیاز داره که با احساس و از صمیم قلب با همسرش صحبت کنه. همسر او با حساسیت، عشق و علاقه و نگرانی به افکار او درباره وقایع روزمره گوش میده. این گفتگوی صمیمی نشانه تمایل به درک اوست نه تمایل به تغییر او.
  5. یک خانم نیاز به صداقت و صراحت داره: یک خانم نیاز داره که همسرش به چشمانش نگاه کنه و عاشقانه به او بگوید که واقعاً به چه چیزی فکر می کند. برنامه ها و اقدامات خود را به طور کامل توضیح دهد چون همسرش خودش رو مسئول او می دونه. می خواهد همسرش به او اعتماد کنه و احساس امنیت داشته باشه.
  6. نیاز یک خانم به حمایت از خانه و ثبات: یک خانم نیاز داره که همسرش قاطعانه مسئولیت خانه، غذا و پوشاک خانواده را بر عهده بگیره. این نیازها را تأمین کرده و از افراد خانواده محافظت کنه.  وقتی شرایط سخت می شه احساس تأسف نمی کنه. به جای تأسف به دنبال راه های مشخصی برای بهبود زندگی در خانه است. او می خواهد ازدواج و خانواده خود را به سطح امن تر و رضایت بخش تری برسونه. به یاد داشته باشید، شوهر / پدر قطب امنیت خانواده است.
  7. نیاز یک خانم به تعهد خانوادگی: یک خانم نیاز داره مرد، خانواده خود را در اولویت قرار بدهد. وقت و انرژی خود را صرف رشد معنوی، اخلاقی و فکری کودکان کند. برای مثال، با آنها نماز بخواند، برای آنها کتاب بخواند، با آنها ورزش کند و آنها را به گردش و تفریح ببرد.
حتما بخوانید
راه های کاهش استرس و اضطراب - 8 تمرین تنفسی

 

برای اینکه بیشتر درباره نیازهای اساسی بدونید پیشنهاد می کنم خوندن مقاله زیر رو از دست ندید:

چهار نیاز جهانی برای داشتن زندگی بهتر – سبک زندگی سالم خانم ها

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

___________________________________

منبع:

The 7 Basic Needs of A Woman

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *