مد و فشن

لوازم دخترانه شیک برای دختر خانم های شیک پسند؛ لیلیت مد

لوازم دخترانه شیک

لوازم دخترانه شیک برای دختر خانم های شیک پسند رو می شناسید؟ نظرتون چیه؟ بیایید چند تا از این لوازم شیک دخترونه رو با هم مرور کنیم و لذت ببریم. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

همه دختر خانم ها دوست دارند وسایلی مختص به سن خودشون داشته باشند. وسایلی که به خوبی حس سرزندگی و شادابی اون ها رو نشون بدهد. لوازمی که کاملاً با روحیه لطیف و پاک دخترانه اون ها هماهنگ باشه. و وسایلی که دخترها از دیدنشون حس خوبی بگیرند.

معمولاً ما دخترها صرفاً چیزی رو به خاطر گرون بودنش دوست نداریم. بلکه نسبت به چیزی علاقه نشون می دهیم که از اون انرژی مثبت بگیریم. و هر روز با دیدن اون وسیله مثل روز اول یه خوشحالی هر چند کمی ته دلمون احساس کنیم. البته این وسطه خاص و زیبا بودن وسیله مورد نظر هم شرطه. باید وسیله ای که انتخاب می کنیم به اندازه کافی خاص و زیبا باشه. به استایل دخترونه ما بیاد. و به ما کمک کنه یک دختر خانم خاص و جذاب به نظر برسیم.

اگه به عنوان یک دختر خانم دوست دارید لوازم دخترانه شیک و خاصی رو برای خودتون بخرید. یا قصد دارید به یک دختر خاص و خوش سلیقه هدیه بدهید. پیشنهاد می کنیم این مطلب رو از دست ندهید.

 

7 مدل لوازم دخترانه شیک و خاص

 

1. چشم بندی لطیف و زیبا

  • اولین مورد از لوازم دخترانه شیک

یکی از جذاب ترین لوازم دخترانه چشم بندی از جنس ساتن ابریشم است. در واقع هر دختر خانم خاص پسندی باید یکی از این چشم بندها رو داشته باشه. همه ما می دونیم که خواب کافی چه قدر برای سلامت و زیبایی پوست مهمه. از طرفی دختر خانم های مستقل برای هدفی که دارند سخت تلاش می کنند. برای همین نیازه که همه کارهاشون طبق برنامه باشه. خواب اون ها هم حتماً یکی از کارهای روتینی هست که باید سر وقت باشه.

برای همین یک دختر خاص حتماً به خوابش اهمیت میده و سعی می کنه هر روز خواب کافی داشته باشه. و در واقع در زمانی که تعیین کرده بخوابه تا صبح با انرژی بیشتری برای رسیدن به هدفش بجنگه. اما این وسط گاهی ممکنه جایی شلوغ باشیم و نتونیم چراغ ها رو خاموش کنیم.

حتما بخوانید
کیف لوازم آرایش در خانه ویکتوریا سکرت برای 5 دسته از خانم های خاص

یک چشم بند ساتن که چشم های ما رو نوازش کنه و جلوی ورود نور رو هم بگیره. قطعاً به ما کمک می کنه در هر موقعیتی خواب راحت تری داشته باشیم.

 

2. شمع عطری با رایحه ای خوشبو

  • دومین مورد از لوازم دخترانه شیک

شمع ها همیشه حس خوبی رو به آدم ها منتقل می کنند. اما علاقه ما دخترها به شمع و نور اون، یه چیز دیگست. روشن کردن یک اتاق تاریک با شمعی زیبا میتونه یک فضای دنج رو برای ما بسازه. اگه این شمع از خودش یک رایحه خوش هم داشته باشه که دیگه عالی میشه.

گاهی ما دخترها دوست داریم کمی از دنیای بیرون فاصله بگیریم. جای دنجی داشته باشیم و بشینیم با یک موزیک ملایم و نور شمع، کمی با خودمون خلوت کنیم. به اتفاقات پشت سر فکر کنیم و برای آینده نقشه بکشیم. این کار حتماً باعث میشه روحیه بهتری برای ادامه دادن داشته باشیم.

 

3. اسکرانچی

  • سومین مورد از لوازم دخترانه شیک

موهای ما دخترها چه فر باشه چه صاف و چه موج دار خیلی زیباست. رسیدگی به اون ها و داشتن موهایی سالم خیلی ما رو زیباتر میکنه. برای همین ما دخترها موهامون خیلی برامون مهمه و خیلی سعی می کنیم از اون ها محافظت کنیم. اما این وسط خیلی از ما ممکنه ندونیم بستن موها با کش های خیلی سفت و کلیپس چه آسیبی به اون ها میزنه.

یکی از بهترین راه ها برای بستن موها بدون این که آسیبی ببینند بستن اون ها با کش اسکرانچی هست. کش های اسکرانچی یکی از جذاب ترین کش ها هستند. این کش ها در کنار تأثیر عالی که روی موهای ما دارند خیلی هم زیبا و خاص هستند. کش های اسکرانچی از جنس ساتن هستند و لطافت اون ها حس خیلی خوبی به ما میدهد. در واقع میشه گفت این مدل کش ها یکی از جذاب ترین لوازم دخترانه هستند و هر دختری باید یک یا حتی چند تا از این کش ها داشته باشه.

 

4. کیف لوازم آرایش

  • چهارمین مورد از لوازم دخترانه شیک

همه ما دخترها کم یا زیاد به وسایل آرایشی علاقه داریم. آرایش کردن یکی از کارهایی هست که مورد علاقه بیشتر ما دخترها هست. استفاده از وسایل آرایشی و بوی خوب اون ها حس خیلی خوبی به ما میده و باعث میشه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم.

برای این وسایل خاص و جذاب هر دختر خانمی باید یک کیف مناسب داشته باشه. یکی کیف لوازم آرایش جذاب و کاملاً دخترانه. کیفی که کاملاً ارزش وسایل داخل خودش رو نشون بدهد. بشه راحت اون را با خودمون به هر جایی ببریم. و استفاده از اون حس خوبی به ما بدهد.

تهیه یک کیف آرایشی دخترانه جذاب و قرار دادن اون داخل کیف دوشی خیلی خاصه. حتی اگه عادت نداشته باشیم وسایل آرایشی رو زمان بیرون رفتن با خودمون ببریم. باز هم با یک کیف آرایشی می تونیم در خونه به وسایل آرایشی خودمون نظم بدهیم.

حتما بخوانید
چطور کیف لوازم آرایش درست کنیم؟

 

کیف لوازم آرایش

کیف لوازم آرایش

برای خرید کیف لوازم آرایش و دیدن تمام طرح های کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

5. دستبندی از جنس طبیعت

  • پنجمین مورد از لوازم دخترانه شیک

طبیعت همیشه با خودش شادی و حس سرزندگی داره. این که بتونیم همیشه بخشی از طبیعت رو همراه خودمون داشته باشیم خیلی جذابه. از طرفی دستبند هم همیشه یکی از اکسسوری های مورد علاقه ما دختر خانم هاست. برای همین یک دستبند تهیه شده با صدف های دریایی میتونه یکی از جذاب ترین لوازم برای ما دخترها باشه. اینجوری همیشه دریا رو حس می کنیم و با یاد اون آرامش می گیریم.

 

6. کوکتل مانیکور و پدیکور

  • ششمین مورد از لوازم دخترانه شیک

با رسیدگی به دست ها و پاها میشه همیشه دست و پاهایی زیبا و لطیف داشت. مابه عنوان یک دختر خاص و جذاب باید رسیدگی به دست و پاهای خودمون رو مثل صورتمون مهم بدونیم. برای اون ها وقت بزاریم و بهشون برسیم. با استفاده از کوکتل مانیکور و پدیکور میشه لطافت و زیبایی رو به دست و پاها برگردوند. کافیه یک کوکتل مانیکور و پدیکور را داخل تشتی از آب بندازیم. شمعی روشن کنیم و یک موزیک ملایم هم پخش کنیم.

این کار علاوه بر کمکی که به زیبایی دست و پاها میکنه یک راه عالی برای ریلکس کردنه. این کار کمک میکنه انرژی منفی از بدن ما خارج بشه و حس بهتری داشته باشیم.

 

7. اسماج

  • هفتمین مورد از لوازم دخترانه شیک

اسماج ترکیبی از گیاهان معطر و داروییه. سوزوندن اون در هر فضایی باعث میشه که انرژی منفی از اون جا دور بشه. ما دخترها ممکنه به خاطر روحیه لطیفمون گاهی خیلی زود از همه چیز دلگیر بشیم و حس های بدی پیدا کنیم. اسماج یکی از چیزهایی که گاهی با سوزوندن اون در اتاقمون به ما کمک میکنه به چیزهای بهتری فکر کنیم و اجازه ندهیم انرژی منفی در ما نفوذ کنه.

 

 

 

پیشنهاد می کنم خوندن مقاله زیر رو از دست ندهید:

خرید کیف لوازم آرایش مختص خانم های شیک برای 7 موقعیت خاص

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *