مد و فشن

کیف لوازم آرایش کوچک؛ 5 ایده مخصوص خانم های شیک و خاص پسند

کیف لوازم آرایش کوچک

کیف لوازم آرایش کوچک مخصوص خانم های شیک را در لیلیت مد ببینید. کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت شیک که خاصه دنیای لیلیت مدی هاست. در اینجا می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

کیف های لوازم آرایشی کوچک رو میشه کاربردی ترین نوع کیف های نگهداری وسایل آرایشی دونست. این کیف های لوازم آرایش به راحتی درون هر کیفی جا می شوند. برای همین میشه با استفاده از اون ها وسایل آرایشی مورد نیاز خودمون رو به هر جایی ببریم.

میشه گفت هر خانمی به یک کیف لوازم آرایش کوچک نیاز داره. کیفی که داخل تمام کیف های بیرونی ما جا بشه و البته زیبا و خاص هم باشه. در مورد کیف های لوازم آرایشی، در کنار کاربردی که دارند زیبایی اون ها هم شرطه. یک کیف آرایشی باید بتونه حس خوبی به ما خانم ها بده. با دیدن اون لذت ببریم و از داشتن اون خوشحالی قلبی داشته باشیم.

برای همین یک کیف آرایشی کوچک حتما باید زیبا و خاص هم باشه. این طوری با خیال راحت میتونیم این کیف رو در هر جمعی، از کیف اصلی خودمون بیرون بیاریم. یک کیف آرایشی میتونه ارتباط مستقیمی با اعتماد به نفس ما در جمع داشته باشه. طبیعیه که هیچ کدوم از ما دوست نداریم در جمع کیف لوازم آرایشی خیلی معمولی و قدیمی مون رو از کیف خودمون بیرون بیاریم.

همه ما خانم ها عاشق وسایل زیبا هستیم و دوست داریم در هر جمعی تمامی استایلمون خاص و جذاب باشه. پس حتما یک کیف لوازم آرایشی خوشگل میتونه تو این مورد خیلی به ما کمک کنه. کیف های لوازم آرایش کوچک میتونند کاربردهای زیادی داشته باشند. در ادامه چند مورد از اون ها رو با هم بررسی می کنیم.

برای خرید کیف لوازم آرایش و دیدن تمام طرح های کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

5 کاربرد کیف لوازم آرایش کوچک

 

1. کیف لوازم آرایش کوچک و دخترونه

معمولاً ما دخترها علاقه زیادی به وسایل کوچک و نقلی داریم. از طرفی بیشتر دختر خانم ها از وسایل آرایشی کمی استفاده می کنند. چون خودشون جوون و خوشگلند و از همه مهم تر دوست دارند خاص باشند. برای همین بهترین گزینه برای دختر خانم ها می تونه یک کیف لوازم آرایشی کوچک باشه.

حتما بخوانید
فرم بدن شما چیست؟ راهنمای انتخاب لباس مناسب فرم بدن

این کیف ها به راحتی داخل هر کیف بیرونی جا می شوند و جای کمی رو در کیف اصلی می گیرند. شما می تونید با انتخاب یک کیف آرایشی با رنگ و طرح دخترونه باعث زیباتر دیده شدن استایل خودتون بشید.

قطعاً یک کیف آرایشی کوچک و دخترونه میتونه در خیلی از جاها همراه شما باشه. از طرفی یک کیف آرایشی کوچک یک گزینه عالی برای نظم دادن به وسایل درون کیف اصلی هم هست.

 

 

2. کیف لوازم آرایش کوچک و مجلسی

خیلی از ما خانم ها دوست داریم در مجالس و مهمونی های مختلف وسایل آرایشی ضروری خودمون رو همراهمون داشته باشیم. اینطوری می تونیم در صورت نیاز به تمدید آرایش این کار رو انجام بدیم و تا آخر مهمونی زیبایی چهره خودمون رو حفظ کنیم.

برای همین به یک کیف لوازم آرایش کوچک و جمع و جور نیاز داریم تا وسایل آرایشی رو داخل اون بگذاریم. کیفی که به راحتی داخل کیف مجلسی ما جا بشه و همین طور زیبا و جذاب باشه. در واقع این که کیف آرایشی ما هم طرح و رنگ مجلسی داشته باشه باعث میشه استایل ما کامل تر بشه.

انتخاب یک کیف آرایشی مجلسی باعث میشه با حس بهتری کیف آرایشیمون رو از کیف اصلیمون در جمع بیرون بیاریم.  یک کیف آرایشی که به خوبی بتونه خوش استایل و خوش سلیقه ای ما رو نشون بده.

 

 

 

 

 

 

3. کیف لوازم آرایش کوچک برای استفاده روزانه

گاهی برای بیرون رفتن های روزمره به محل کار یا تفریح های کوتاه نیاز داریم که یک سری از وسایل آرایشی و یا مراقبتی مثل ضد آفتاب رو با خودمون ببریم. در این شرایط به هیچ عنوان دوست نداریم با یک کیف آرایشی بزرگ و جاگیر بار خودمون رو سنگین کنیم.

برای همین یک کیف لوازم آرایش کوچک میتونه خیلی کاربردی باشه. میتونیم به راحتی وسایل آرایشی کم خودمون رو داخل این کیف نگهداری کنیم. بهترین نکته اش اینه که میتونیم این کیف رو داخل هر کیف بیرونی و دوشی جا بدیم نگران سنگینی کیفمون نباشیم.

این کیف های جذاب میتونند یک انتخاب عالی برای استفاده روزانه خانم های خاص پسند باشند. خانم هایی که برای استفاده های معمول خودشون هم به کم و چیزهای معمولی رضایت نمی دهند. و البته دوست دارند در هر حالتی بهترین و خاص ترین ها رو داشته باشند.

 

 

حتما بخوانید
کیف لوازم آرایش در خانه ویکتوریا سکرت برای 5 دسته از خانم های خاص

4. کیف آرایشی کوچک برای سفرهای کوتاه

اگه یک سفر یکی دو روزه در پیش دارید. یا اگه به واسطه شغل خودتون یا همسرتون سفرهای کاری زیادی می روید. حتما به خوبی میدونید که در این شرایط هر چه وسایل کمتری با خودتون ببرید راحت تر هستید.

برای همین برداشتن یک کیف آرایشی بزرگ شاید برای شما یک انتخاب مناسب نباشه. شما میتونید وسایل آرایشی که حتماً در سفر به اون ها نیاز دارید رو داخل یک کیف آرایش کوچک قرار بدید.

با این کار هم وسایل آرایشی خودتون رو به راحتی در سفر به همراه دارید. هم این که این کیف به راحتی در گوشه ای از چمدون کوچک شما جا میشه.

کیف های مدل پاپیون به راحتی خودشون رو با تعداد وسایل آرایشی موجود درون خود، وفق میدهند. برای همین به راحتی میشه اون ها رو برای سفر استفاده کرد.

 

 

5. کیف لوازم آرایش کوچک به عنوان جامدادی

همه ما معمولاً کم یا زیاد خودکار و مدادهایی داریم. بعضی از خانم ها به واسطه شغل و یا تحصیلشون به مداد و خودکارهایی در رنگ های مختلف نیاز دارند. خانم های خانه دار هم ممکنه برای برنامه ریزی های روزانه خودشون خودکار های رنگارنگی داشته باشند.

این وسط خیلی ها هم شغلشون نویسندگی هست و به خاطر شغلشون هر روز با خودکار و قلم سر و کار دارند. به هر حال این وسط یک نقطه اشتراک بین همه ما خانم ها وجود داره. این که برای نگهداری این مداد و خودکارها به یک کیف نیاز داریم.

کیفی که جمع و جور و کاملاً مناسب برای نگهداری لوازم التحریر باشه و صد البته زیبایی اون نظر ما خانم ها رو به خودش جلب کنه. کیف های ویکتوریا سکرت در این زمینه بهترین انتخاب هستند. این کیف ها میتونند به خوبی جایگزین یک جامدادی زیبا و خاص باشند.

 

 

 

 

 

برای خرید کیف لوازم آرایش و دیدن تمام طرح های کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *