سبک زندگی

7 نکته مفید برای داشتن زندگی لاکچری – سبک زندگی خانم ها

زندگی لاکچری

زندگی لاکچری و نکات کوچک اما مفید برای بدست آوردن این نوع زندگی. ما خانمها برای اینکه بتونیم به این خواسته خودمون برسیم باید برای بدست آوردن آن برنامه ریزی کنیم. به همین دلیل در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته سبک زندگی لیلیت مد قرار داره.

خیلی از ما آرزو داریم زندگی لوکس تری از زندگی الانمون داشته باشیم، اما اینطور به نظر میرسه که این رویا از ماخیلی دوره! باید بدونید که داشتن زندگی لوکس، از چیزی که بیشتر مردم فکر می کنند آسون تره. قبل از اینکه به فکر زندگی لوکس تر باشید، اول باید تعریف کنید که لوکس برای شما چه معنی داره. می تونید از صد نفر سوال کنید که تجمل برای اون ها چه معنایی داره و صد پاسخ متفاوت باهم دریافت کنید.

از خودتون بپرسید که زندگی لوکس برای شما چه معنایی داره؟ چه چیزی مانع شما می شه که زندگی لوکس تری داشته باشید؟ جواب دادن به این سوالها بهترین کاریه که می تونید برای زندگی لوکس خودتون انجام دهید.

در این مقاله چند نکته برای داشتن زندگی لوکس برای شما آوردیم:

 

6 نکته مفید برای داشتن زندگی لاکچری

1. از هر چیزی که در زندگی دارید لذت ببرید

  • اولین نکته برای داشتن زندگی لاکچری

قدرشناسی بخش قابل توجهی از زندگی لوکس به حساب میاد. اگه می تونید از لذت های ساده زندگی که در زندگی مدرن به وفور یافت پیدا میشه لذت ببرید، یکی از چیزهای لازم برای لوکس زندگی کردن رو دارید.

ما آدمها معمولا به چیزهایی که داریم توجه نمی کنیم و در عوض به چیزهایی که کم داریم توجه می کنیم. متأسفانه، لذت بردن از چیزهایی که دارید و کارهایی که میکنید نیاز به تغییر در ذهنیت و طرز تفکر داره.

زندگی لوکس ممکنه به سادگی لذت بردن از کاناپه راحت، موقع گوش دادن به موسیقی و نوشیدن یک لیوان نوشیدنی باشه. همینطور لوکس بودن ممکنه به معنای لذت بردن از یک روال مراقبت از پوست در خانه باشه. حتی یک حمام ساده در شب بعد از یک روز طاقت فرسا کاملاً لوکس به حساب میاد. بنابراین، برای لذت بردن از چیزهایی که در زندگی دارید وقت بگذارید و از اون ها سپاسگزار باشید.

 

2. بهبود روابط

  • دومین نکته برای داشتن زندگی لاکچری

اگه از بیشتر مردم بپرسید تجمل گرایی برای اون ها به چه معناست، تقریباً همیشه جواب “وقت گذرانی با دوستان و خانواده” رو خواهید شنید. بنابراین، نکته مهم برای زندگی لوکس، تقویت روابطی هست که دارید.

حتما بخوانید
بهترین هدیه به خودم - 10 هدیه که خانمها باید به خودشان بدهند

زندگی مدرن ما اونقدر شلوغه که این روزها کم پیش میاد بتونیم خانوادگی شام بخوریم. با این وجود، هیچ چیز به اندازه پختن و خوردن یک وعده غذایی در کنار خانواده، جذاب نیست. بنابراین، بهترین کار اینه که به بهترین آشپزهای خانواده اجازه دهید تا غذا رو تهیه کنند تا دور هم سرو کنید.

الان باید براتون روشن شده باشه که تجمل همیشه شامل پول نمی شه چون چیزهایی در زندگی وجود داره که با پول نمیشه بدست آورد، مثل سلامتی و روابط خوب. داشتن دوستان و خانواده ای که شما رو دوست داشته باشند و از شما حمایت کنند میتونه لوکس ترین چیز در جهان باشه.

 

3. کیفیت را به کمیت ترجیح دهید

  • سومین نکته برای داشتن زندگی لاکچری

ما در دنیای فراوانی زندگی می کنیم و متأسفانه معنای اون برای بیشتر مردم اینه که اون ها می تونند از هر چیزی به هر تعدادی که دوست دارند بخرند. برعکس، اگه می خواهید لوکس زندگی کنید، باید کیفیت رو به کمیت ترجیح بدهید.

یک مثال خوب می تونه استفاده از وسیله ای باشه که بتونه در طول زمان سالم باقی بمونه، این وسیله ها لوکس تر از صدها وسیله ای هستند که به راحتی و سریع خراب می شوند.

موضوع ترجیح کیفیت بر کمیت در خیلی از جنبه های زندگی صدق می کنه. سرمایه گذاری روی کیفیت به این معنیست که شما زمان و هزینه زیادی در حساب بانکی خودتون دارید که میتونید برای بقیه لوازمی که ضروری می دونید خرج کنید.

 

4. برنامه کارهایتان را ساده کنید

  • چهارمین نکته برای داشتن زندگی لاکچری

از جنبه های مهم زندگی لوکس اینه که بتونید زمانتون رو اونطور که دوست دارید بگذرونید. بنابراین، یک نکته مهم برای داشتن زندگی لوکس، اینه که برنامه هاتون رو ساده کنید که در زندگی مدرن امروزی دشواره.

بهتره سعی کنید چیزی رو که دوست ندارید و غیر ضروری به حساب میاد از برنامه خودتون حذف کنید. اگه به جای اون، فعالیتی آرامش بخش یا شادی آور جایگزین کنید، بیشتر به شما کمک می کنه. مثلا می تونید کسی رو برای نظافت استخدام کنید و یک بعد از ظهر رو با دوستانتون بگذرونید.

هیچ کس نمی تونه به شما بگه که چطوری برنامه خودتون رو سبک کنید چون شما تنها کسی هستید که می دونه دوست دارید وقتتون رو چطور بگذرونید. خود مراقبتی از بخشهای اصلی یک سبک زندگی لوکس به حساب میاد. با این وجود، باید تلاش کنید تا برنامه هاتون سبک بشه.

 

5. زندگی سالم را در آغوش بگیرید

  • پنجمین نکته برای داشتن زندگی لاکچری

یکی از نکات داشتن زندگی لوکس اینه که سبک زندگی سالمی داشته باشید. واقعیت اینه که اگه هر چیزی در زندگی داشته باشید اما سلامتی نداشته باشید فایده ای نداره. آخرین چیزی که روی تخت بیمارستان ممکنه به اون فکر کنید میزان لوکس بودن زندگیتونه!

اجزای اصلی و اساسی یک سبک زندگی سالم حول ورزش، تغذیه و استراحت یا خواب می چرخه. بهتره وعده های غذایی سالم و مقوی بخورید و هر روز به نوعی ورزش کنید. هر روز خواب کافی و استراحت هم به مقدار قابل توجهی سلامتی شما رو بهبود میده.

حتما بخوانید
زندگی لاکچری در تابستان با آسایش و راحتی، 5 ایده - سبک زندگی خانم ها

زندگی سالم سلامت روان رو هم به همراه میاره برای همین باید اون رو در اولویت قرار دهید. در برنامه روزانه خود زمانی رو برای  آرامش ذهن خودتون قرار بدهید. فعالیت هایی مثل مراقبه و یوگا میتونند در این زمینه مفید باشند.

برای اینکه بدونید چطور سبک زندگی سالمی داشته باشید و چطور مراقبه کنید، مقاله های زیر میتونند بهتون کمک کنند:

8 نکته مهم در رابطه با سبک زندگی سالم مناسب خانم ها

مدیتیشن را چرا و چطور باید انجام داد – سبک زندگی سالم برای خانم ها

 

6. سرمایه گذاری کنید

  • ششمین نکته برای داشتن زندگی لاکچری

پول گرچه مهمترین چیز نیست، اما پول و ثروت قطعاً عاملیست که می تونه به شما کمک کنه تا زندگی لوکس تری داشته باشید. بنابراین، شما باید برای افزایش درآمد خودتون قدمی بردارید تا هزینه های زندگی لوکس رو که الان و در آینده دارید، تأمین کنید.

آزادی مالی یک بخش اساسی از زندگی لوکس و هدف هر کسی روی کره زمینه. برای امنیت اقتصادی لازم نیست میلیاردها تومان درآمد کسب کنید. تا زمانی که بدهی معوقه ای نداشته باشید، پس انداز خوبی داشته باشید و هر روز نگران پول نباشید، در مسیر درست قرار دارید.

پس انداز بیشتر پول اولین قدمیه که باید در جهت ساختن آینده ای امن از نظر مالی بردارید. هر چقدر بیشتر پس انداز کنید، بیشتر میتونید سرمایه گذاری کنید.

همینطور باید سواد مالی خودتون رو افزایش بدید و یاد بگیرید کدوم دارایی بهترین بازدهی رو برای شما داره. آزادی مالی به شما این امکان رو میده از زندگی لوکس خودتون حسابی لذت ببرید، حتی بیشتر از خریدن هر وسیله لوکس و گرون قیمتی!

در آخر باید بگیم که داشتن یک زندگی لوکس تر، بیشتر از هر چیز به تغییر ذهنیت شما مربوط می شه. اگه می تونید از نکات بالا استفاده کنید، زندگی شما به شدت لوکس خواهد شد. البته داشتن پول بیشتر و سرمایه گذاری برای داشتن یک زندگی لوکس ضروریه. با این حال، زندگی لوکس بیشتر مربوط به چیزهای کوچکی میشه که زندگی رو لذت بخش می کنه.

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

______________________________________

منبع:

How to Live In Luxury With Just a Few Helpful Tips

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *