سبک زندگی

سرگرمی های لاکچری خانم ها در سال 1400 (7 ایده) – سبک زندگی خانم ها

سرگرمی های لاکچری خانم ها

سرگرمی های لاکچری خانم ها رو در این مقاله بخونید. سبک زندگی خانم ها میگه خانم ها دوست دارند لاکچری زندگی کنند. لاکچری بودن از نظر هر کس متفاوته اما همه دوست دارند حس داشتن یک زندگی لاکچری رو داشته باشند. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته سبک زندگی لیلیت مد قرار داره.

تقریباً برای همه، سال 1399 سال تلخی بود، مردم بیشتر داخل خونه وقت  گذروندند. حالا که داریم این بیماری همه گیر رو پشت سرمیگذاریم، مردم به دنبال راه هایی برای گذروندن وقت خود هستند. برای کسانی که درآمد زیادی دارند، ممکنه در سال گذشته مقدار زیادی پس انداز کرده باشید که اکنون قادر به خرج اون هستند.

همین موضوع باعث افزایش محبوبیت سرگرمی های لوکس شده چون مردم می خواهند بتونند با چیزهای خاص دیگه ای از خودشون پذیرایی کنند. در این مقاله سرگرمی های لوکسی که سال 1399 همه دوست دارند تجربه کنند لیست کردیم.

1. تماشای آسمان و ستاره ها

 • اولین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

در خیلی از شهرهای بزرگ، مردم  به روستاها مهاجرت کردند. مزیت های زندگی در شهر در با به وجود اومدن بیماری کرونا از بین رفت. کسانی که در شهرهای کوچکتر زندگی می کنند و از راه دور کار می کنند، زندگی راحتتری دارند و از طبیعت لذت میبرند. خرید هدیه و ملزومات دیدن ستاره ها نشون میده که محبوبیت این سرگرمی چقدر زیاد شده.

تلسکوپ ها کیت های گران قیمتی هستند و تهیه یک دستگاه خوب می تونه هزینه زیادی داشته باشه. تماشای ستاره و رصد آسمان برای دیدن سیاره ها  و منظومه شمسی جذابیت زیادی داره، خصوصاً اینکه تقریباً در هر جایی می تونید این کار رو انجام دهید. رفتن به یک منطقه آروم و به دور از هرگونه آلودگی نوری چیزیه که در سال گذشته زیاد شده.

2. رقص در سالنها

 • دومین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

رقص صدها ساله که وجود داره اما بیشتر به عنوان سرگرمی برای طبقات بالای جامعه شناخته میشده. امسال، آدم ها به دنبال راه هایی برای معاشرت و ملاقات با افراد جدید هستند. رقص در سالن یک راه عالی برای انجام این کاره و میتونید دوستهای زیادی پیدا کنید. در مدت همه گیری کرونا که از معاشرت های اجتماعی محروم بودیم، جای تعجب نیست که مردم برای رقصیدن به سالن های آموزش رقص می روند. این ورزش هم هست و می تونه یک روش خوب برای ادامه فعالیت خانم ها باشه. رقص در سالن یکی از محبوب ترین سرگرمی های لوکس سال 1399 است.

حتما بخوانید
کادو برای خودم، 4 دلیل که چرا خانم ها باید به خود هدیه بدهند - سبک زندگی خانم ها

3. غواصی

 • سومین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

یادگیری غواصی در لیست آرزوهای بسیاری از آدمهاست. گرفتن صلاحیت، توانایی گذروندن وقت در زیر آب، بیشتر از اون که بتونید شنا کنید جذابه. بعد از گرفتن مجوز، می تونید هر کجا که دوست دارید تجهیزات اجاره کنید و تعطیلات ساحلی خودتون رو جذاب کنید.

در ساحل جزیره کیش میتونید غواصی رو تجربه کنید.

4. پرش در آسمان

 • چهارمین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

پس از گذراندن بیش از یک سال در تنهایی و داشتن زندگی بی هیجان، حالا آدرنالین خون شما دنبال راهی برای بروز میگرده . غواصی در آسمان سرگرمی گران قیمتیه اما تجربه منحصر به فردی است و  افراد  زیادی دنبال این تجربه هستند.

دقیقاً مثل غواصی، پرش در آسمان هم کاریه که می تونید در تعطیلات انجام دهید و می تونه راهی برای تجربه چیزی باشه که بیشتر مردم نمیتونند اون رو تجربه کنند. پرتاب کردن خودتون از هواپیما فقط با چتر ممکنه و به نظر ایده خوبی برای همه نیست اما تعجب می کنید اگر بدونید چند نفر می خواهند اون رو امتحان کنند.

5. اتومبیل رانی

 • پنجمین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

با اینکه بیشتر افراد در سالهای 1399 در قرنطینه بودند، رانندگی تفریحیه که به یک سرگرمی محبوب تبدیل شده. چون این کاریه که می تونید به تنهایی انجام بدید، یا حداقل در فضای خصوصی خودتون.

خرید اتومبیل در حالت عادی هزینه بر هست و به طور کلی برای نگهداری از اون به پارکینگ اختصاصی احتیاج دارید. تمام این هزینه ها اون رو به یک سرگرمی لوکس تبدیل می کنه که یک فرد عادی توانایی پرداخت اون ها رو نداره.

6. سفر کردن

 • ششمین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

مسافرت به جای سرگرمی به عنوان بخشی از گذروندن تعطیلات تلقی می شه، اما برای کسانی که این کار رو انجام می دهند اغلب به یک سرگرمی تبدیل می شه. خیلی از آدمها دوست دارند جهان رو کشف کنند و این روزها با قابلیت کار از راه دور، مسافرت با قصد سرگرمی زیاد شده.

حتما بخوانید
4 نکته مهم سلامتی در سفر - سبک زندگی سالم خانم ها

این یک تفریح گرون قیمته اما بسیاری از مردم اون رو یک تجربه  خیلی ارزشمند می دونند. در بعضی از ماه های سال بسیاری از افراد به عنوان یک سرگرمی لوکس به مسافرت می روند.

7. کوهنوردی

 • هفتمین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

این سرگرمی برای بسیاری از افراد که تمایل به سفر دارند هم گزینه خوبیه و این کاریه که می تونید در نزدیکی خونه هم انجام بدهید. پیاده روی یکی از تنها کارهایی بود که مردم در سال گذشته تونستند انجام بدند و خیلی ها به اون روی آوردند. بیشتر علاقه مندان به کوهنوردی در جستجوی بزرگترین قله ها هستند.

حس موفقیت رسیدن به بالای چیزی که چند هزار متر ارتفاع داره، باورنکردنیه. سفر به کشور دیگه و پرداخت هزینه راهنما، این سرگرمی رو بیشتر لوکس می کنه.

 

8. بفرمایید از خودتون پذیرایی کنید!

 • هشتمین ایده برای سرگرمی های لاکچری خانم ها

برای کسانی که موفق به حفظ شغل خودشون شدند و درآمد قابل استفاده زیادی داشتند، این سال گذشته فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های کلان بوده. حالا که جهان در مسیر بهبوده، مردم به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن خودشون با سرگرمی های لوکس هستند که قبلاً توانایی پرداخت اون رو نداشتند.

بعضی از محبوب ترین سرگرمی هایی که مردم به اون توجه می کنند اینها هستند: رصد ستاره ها، رقص، غواصی، پرش در آسمان، اتومبیل رانی ، مسافرت و کوهنوردی. با استفاده از این سرگرمی های لوکس، افراد می تونند چیزهای جدیدی رو تجربه کنند و از زندگی لذت ببرند .

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

 • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
 • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
 • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

______________________________________

منبع:

Luxury Hobbies That Everyone Wants to Have In 2021

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *