مد و فشن

کیف لوازم آرایشی بزرگ مناسب چه موقعیت هایی است؟

کیف لوازم آرایشی بزرگ

کیف لوازم آرایشی بزرگ مناسب چه موقعیت هایی است؟ مهم ترین موقعیت هایی که هر خانم شیک پوش و به روز باید کیف لوازم آرایش بزرگ داشته باشه رو اینجا نام بردیم. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

همه ما خانم ها به یک کیف لوازم آرایشی خاص و متفاوت نیاز داریم. کیف آرایشی که بتونیم با توجه به نیازمون از اون بهترین استفاده رو داشته باشیم. این وسط ممکنه هر خانمی به یک کیف آرایشی با سایز متفاوت نیاز داشته باشه. اما یکی از کاربردی ترین سایز کیف های آرایشی کیف لوازم آرایشی بزرگ هست.

یک کیف آرایشی بزرگ و جادار! کیفی که بتونیم وسایل زیادی رو داخل اون بگذاریم. همه ما خانم ها به یک کیف آرایشی بزرگ و جادار نیاز داریم. کیفی که بشه در موقعیت های مختلف از اون استفاده کرد.

 

جنس کیف لوازم آرایشی بزرگ

یک کیف بزرگ از اون جایی که وسایل زیادی داخلش گذاشته میشه باید جنس خوبی داشته باشه. بهترین جنس برای یک کیف آرایشی باکیفیت پارچه هست. کیف های آرایشی پارچه ای به نسبت جنس های دیگه مزیت های زیادی دارند:

 

3 مزیت کیف لوازم آرایش بزرگ پارچه ای

  1. این مدل از کیف ها دوام خیلی بیشتری دارند. اینجوری مطمئن هستیم که به خوبی تحمل وزن وسایل آرایشی زیادی رو دارند.
  2. به راحتی قابل شستشو هستند. نگهداری وسایل آرایشی زیاد باعث میشه زود به زود این کیف کثیف بشود. اما قابل شستشو بودن به راحتی این مشکل رو از بین میبره.
  3. این کیف ها به دلیل تنوع پارچه ها، خیلی از نظر طرح و رنگ متنوع هستند. برای همین شما می تونید اون ها رو با طرح های خیلی جذابی ببینید.

 

5 کاربرد کیف آرایشی بزرگ

1. کیف آرایشی بزرگ مسافرتی

یکی از کاربردهای کیف های آرایشی بزرگ در مسافرته. همه ما کم و بیش ممکنه در سال به جاهای مختلفی سفر کنیم. چه سفر ما تفریحی و چه کاری باشه همه ما دوست داریم در سفر آراسته باشیم. و بتونیم مدت زمانی که در سفر هستیم رو هم به خودمون برسیم.

حتما بخوانید
کیف لوازم آرایش دخترونه و خاص؛ 5 ایده خرید کیف دخترونه

معمولاً در سفر به وسایل آرایشی و مراقبتی بیشتری نیازه. نیاز داریم مرتب ضد آفتاب خودمون رو تمدید کنیم. صورت خودمون رو شب ها با یک شوینده مناسب بشوریم. کرم های مراقبتی مثل کرم دور چشم بزنیم.

و روزها هم بسته به استایلمون آرایش زیبایی داشته باشیم. برای بردن این همه وسایل قطعاً به یک کیف آرایشی بزرگ و جادار نیازه. کیفی که بشه وسایل زیادی رو داخلش گذاشت. و البته مطمئن بود که در سفر به خوبی از وسایل آرایشی ما مراقبت می کنه.

 

2. کیف آرایشی بزرگ برای نگهداری اکسسوری ها

همه ما کم و بیش علاقه زیادی به اکسسوری های مختلفی داریم. بعضی از ما برای هر استایل، اکسسوری های خاص اون رو داریم. مراقبت از اون ها برامون خیلی اهمیت داره. برای همین به یک کیف مطمئن برای نگهداری این اکسسوری ها نیازه. یک کیف جادار و بزرگ که بشه اکسسوری های زیادی رو داخل اون گذاشت. به خوبی از اکسسوری ها مراقبت کنه و مواظب باشه آسیبی نبینند. یک کیف آرایشی بزرگ میتونه به خوبی به اکسسوری های ما نظم بدهد و از گم شدن اون ها جلوگیری کند.

 

3. کیف آرایشی بزرگ خانگی

حتی اگه علاقه ای به بیرون بردن وسایل آرایشی به بیرون از خانه نداشته باشیم. یا زیاد اهل مسافرت های طولانی نباشیم. باز هم در خانه نیازه که به کمک یک کیف آرایشی بزرگ و جادار به وسایل آرایشی خودمون نظم بدهیم. با یک کیف آرایشی بزرگ خیلی راحت می تونیم همیشه میز آرایش یا کمدی منظم و تمیز داشته باشیم. برای همین در خانه هم یک کیف آرایشی بزرگ میتونه خیلی کاربردی باشه.

 

4. کیف آرایشی بزرگ گریموری

آرایشگرها و گریمورها وسایل آرایشی خیلی زیادی دارند. برای همین برای نظم دادن به اون ها به یک کیف آرایشی بزرگ و جادار نیاز دارند. یک کیف آرایشی بزرگ کمک میکنه گریمورها بتوند وسایل کار خودشون رو هر جایی ببرند. یا حتی در محل کار هم با نظم دادن به میز کارشون می تونند آرامش بیشتری برای کار داشته باشند.

 

5. جامدادی بزرگ

اگه رشته تحصیلی یا شغل شما جوریه که به مدادها و وسایل تحریر زیادی نیاز دارید. مثلاً نقاش، گرافیست یا آرشیتکت هستید. حتماً یک جامدادی جادار خیلی برای شما کاربردیه. اگه دوست دارید یک جامدادی جذاب و خاص داشته باشید می تونید به سراغ کیف های آرایشی بزرگ بروید. یک کیف آرایشی بزرگ می تونه جایگزین مناسبی برای جامدادی های تکراری و معمولی باشه.

 

6. جانخی بزرگ

هه ما برای دوخت و دوزهای گاه و بی گاه نخ و سوزن هایی داریم. بعضی از ما هم شغلمون خیاطیه و به نخ های خیلی بیشتری نیاز داریم. در هر حال برای نگهداری این نخ و سوزن ها به یک جای مطمئن نیازه. جایی که به خوبی از نخ ها محافظت کنه و مواظب باشه سوزن ها گم نشوند.

حتما بخوانید
چطور کیف لوازم آرایش را بدون شستن تمیز کنیم؟

یک کیف آرایشی بزرگ و جادار میتونه یک جانخی بزرگ باشه. اینجوری شما می تونید خاص ترین و زیباترین جانخی رو داشته باشید. هر بار با ذوق و شوق سراغ نخ و سوزن ها بروید و با عشق کوک بزنید و خیاطی کنید.

 

کیف های آرایشی بزرگ و پارچه ای ویکتوریا سکرت

برند ویکتوریا سکرت بهترین کیف های آرایشی سایز بزرگ رو داره. این کیف ها خاص ترین طرح و مدل رو دارند. کیفیت اون ها عالیه و قیمت اون ها هم کاملاً مناسبه. برای همین شما می تونید با خیال راحت از بین کیف های متنوع این برند یک کیف آرایشی بزرگ انتخاب کنید.

برند ویکتوریا سکرت دو نوع کیف آرایشی بزرگ داره:

 

1. کیف آرایشی بزرگ مدل کلاسیک

این کیف آرایشی یک کیف مستطیلی بزرگ و جاداره. به راحتی میشه وسایل آرایشی زیادی داخل این کیف گذاشت. این کیف ها همچنین جای زیادی رو داخل ساک، کوله پشتی یا حتی کمد شما نمی گیرند.

در واقع یک گزینه جادار و در عین حال جمع و جور هستند.

 

کیف لوازم آرایش مدل کلاسیک پلنگی تیره

 

2. کیف آرایشی بزرگ مدل گریم

این مدل از کیف های آرایشی بزرگ از برند ویکتوریا سکرت هم کاملاً بزرگ و کاربردی هستند. نوع دوخت این کیف ها باعث میشه وسایل زیادی رو بشه داخل اون ها گذاشت. این کیف ها برای نگهداری وسایل آرایشی تیوپی و مدادی خیلی عالی هستند.

البته برای نگهداری وسایل دیگه هم میشه خیلی خوب روی این مدل حساب باز کرد.

 

 

در نهایت پیشنهاد می کنم دیدن کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت لیلیت مد رو ار دست ندید. کافیه روی لینک زیر کلیک کنید.

کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت در لیلیت مد

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *