مد و فشن

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس ویکتوریا سکرت در لیلیت مد

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس ویکتوریا سکرت رو در لیلیت مد ببینید. این مقاله در دسته بندی مد و فشن قرار داره و اختصاصی برای عروس خانم های خاص پسند نوشته شده. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

یکی از جذاب ترین مراحل پیش از ازدواج برای هر دختر خانمی خرید عروسی هست. معمولاً بین ما ایرانی های یکی از رسم های جذاب خرید وسایل مورد نیاز عروس خانم قبل از عروسیه. این رسم برای اکثر ما دخترها خیلی جذاب و لذت بخشه. خرید همیشه حال ما دخترها رو خوب می کنه و حس خیلی لذت بخشی رو به ما می دهد. حالا اگه این خرید، همون خریدی باشه که سال هاست برای اون نقشه کشیدیم و انتظار شروع یک زندگی شیرین رو داریم که دیگه نگم اصلا!

این وسط اما ممکنه به خاطر دغدغه های پیش از مراسم ازدواج و شلوغ هایی که هست. یک سری از وسایل رو از قلم بندازیم. وسایلی که خیلی مهم هستند و حتماً بهشون احتیاج داریم. برای همین اگه عروس خانمی هستی که مراسم ازدواج شما نزدیکه. یا از الان داری کم کم خودت رو برای این مراسم آماده می کنی و دوست داری همه چیز عالی باشه. این مطلب حتماً به کارت میاد. در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از مهم ترین وسایل هر عروس خانمی حرف بزنیم.

بله کیف لوازم آرایش عروس! این همون چیزیه که به هیچ عنوان نباید خرید اون رو فراموش کنیم. یکی از مهم ترین خریدهای هر عروس خانمی وسایل آرایشی مورد علاقه اش و یک کیف لوازم آرایشی خاصه. حتماً هر عروس خانمی بعد از ازدواج به مراسم و مهمونی های مختلفی دعوت میشه. ماه عسل میره و مدام تا مدت ها به عنوان یک تازه عروس مورد توجه همه هست. برای همین نیازه که توجه زیادی به ظاهر و استایل خودش داشته باشه.

یک عروس خانم باید استایل مخصوص به خودش رو داشته باشه. به اندازه کافی شیک باشه و نگاها رو به خودش جلب کنه. این وسط حتماً عروس خانم ها بین مهمونی ها و جاهای مختلف دوست دارند که استایل خودشون رو بررسی کنند. و در واقع مطمئن باشند که همه چیز سر جاشه و عین اول مهمونی شیک و جذاب هستند.

حتما بخوانید
مدل های کیف لوازم آرایش عروس ویکتوریا سکرت در لیلیت مد

در این جور مواقع حتماً نیازه که عروس خانم خاص و خوش سلیقه کیف لوازم آرایش خودش رو بیرون بیاره. یک کیف خیلی شیک و خاص و عروس خانمی طور! و خیلی شیک رژ، عطر یا آینه دستی خودش رو از کیف بیرون بیاره. قطعاً در این حالت همه سلیقه و نکته سنجی این عروس خانم زیبا رو تحسین می کنند.

قیمت کیف لوازم آرایش عروس

دیگه دوران کیف های لوازم آرایش تکراری و معمولی به سر اومده. دیگه مثل گذشته ها صرفاً یک کیف که وسایل آرایش رو نگه داره کافی نیست. کیف آرایشی هم باید مثل کیف دستی یا دوشی شما خاص و جذاب باشه. یک کیف که به خوبی به استایل شما جلوه بدهد. از زیبایی اون حتی خودتون هم هر بار با دیدنش سر ذوق بیاید. در این حالت قطعاً نگاه دیگران هم به شما مثبت هست.

برای همین بهتره که برای خرید این وسیله مهم اولویت رو قیمت کیف لوازم آرایش عروس قرار ندهید. شما می تونید یک کیف خیلی معمولی و با یک قیمت ارزون بخرید. اما بعد یکی دو بار استفاده دیگه حتی اشتیاقی برای استفاده ازش نداشته باشید. اما کیف های زیادی هستند که با یک قیمت معقول کیفیت و جذابیت فوق العاده ای دارند. کیف هایی که تا مدت ها زیبایی اون ها مثل روز اول هست. کیفیت اون ها شما رو شگفت زده می کنه و زیبایی اون ها مثال زدنی هست.

در این زمینه برند ویکتوریا سکرت بهترین ها رو داره. در واقع اگه دوست دارید کیفی که انتخاب می کنید هم قیمت مناسبی داشته باشه و هم خاص و زیبا باشه. قطعاً بهترین انتخاب برای شما کیف های ویکتوریا سکرت هست.

3 پیشنهاد برای خرید کیف لوازم آرایش عروس از برند ویکتوریا سکرت

 

1. کیف لوازم آرایش عروس کوچک و کاربردی

  • خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس کوچک و کاربردی ویکتوریا سکرت

اگه دوست دارید بعد از مراسم عروسی برای استفاده روزانه یا مهمونی ها یک کیف آرایشی داشته باشید. کیف های مدل مینی ویکتوریا سکرت خیلی خوب هستند. این کیف ها رو خیلی راحت میشه داخل کیف دستی یا کیف دوشی گذاشت. خیلی راحت میشه وسایل آرایشی ضروری رو داخل این کیف جا داد. خیلی هم این کیف های مینی جمع و جور هستند و داخل کوچکترین کیف ها هم جا می شوند. این کیف ها هیچی از جذابیت و کیوت بودن کم ندارند.

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس کوچک و کاربردی ویکتوریا سکرت

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس کوچک و کاربردی ویکتوریا سکرت

برای دیدن همه طرح های مدل مینی اینجا کلیک کنید.

 

2. کیف لوازم آرایش عروس متوسط و دو کاره

  • خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس متوسط و دو کاره ویکتوریا سکرت

اگه عادت دارید وسایل آرایشی بیشتری استفاده کنید. یا دوست دارید یک کیف با چند کاربرد داشته باشید. کیف های ویکتوریا سکرت مدل پاپیون یک انتخاب عالی هستند. این کیف ها کاملاً منعطف هستند. میشه گاهی برای وسایل آرایشی کم و گاهی برای وسایل بیشتر از اون ها استفاده کرد. در واقع دقیقاً اندازه اون ها به وسایل داخلشون بستگی داره.

حتما بخوانید
بهترین وسایل دخترونه؛ 7ایده خاص و متفاوت مخصوص دختران مد روز؛ لیلیت مد

یکی دیگه از انتخاب های سایز متوسط ویکتوریا سکرت کیف های مدل صدفی هستند. این کیف ها شکل خاص و زیبایی دارند. برای همین میتونند یک کیف دستی عروس زیبا هم باشند. این کیف ها خیلی جمع و جور و  خوش دست هستند.

 

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس متوسط و دو کاره ویکتوریا سکرت

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس متوسط و دو کاره ویکتوریا سکرت

 

برای دیدن همه طرح های مدل پاپیون اینجا کلیک کنید.

 

3. کیف لوازم آرایش عروس بزرگ و جادار

  • خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس بزرگ و جادار ویکتوریا سکرت

معمولاً عروس خانم ها برای مراسم ازدواج وسایل آرایش زیادی رو تهیه می کنند. تا بعدها بتونند از اون ها استفاده کنند. برای همین طبیعیه که برای نگهداری اون ها به یک کیف آرایشی بزرگ نیاز داشته باشند. کیفی که به اندازه کافی جادار باشه. و البته زیبایی اون هم برازنده یک عروس خانم باشه.

در این زمینه هم ویکتوریا سکرت دو انتخاب جذاب برای عروس خانم های زیبا داره. انتخاب اول کیف های مدل گریم ویکتوریا سکرت هست. این کیف ها به خاطر نوع دوختی که دارند وسایل آرایشی زیادی رو داخل خودشون جا می دهند. مورد بعدی کیف های آرایش عروس مدل کلاسیک هستند. این کیف ها هم خیلی جا دار و شیک هستند. برای نظم دادن به وسایل آرایشی این مدل کیف ها یک انتخاب فوق العاده هستند.

کیف های مدل گریم و مدل کلاسیک برند ویکتوریا سکرت برای ماه عسل هم خیلی مناسب هستند. راحت میشه به کمک اون ها وسایل آرایشی مختلفی رو داخل چمدون جا داد. و در ماه عسل هم زیبا و جذاب بود.

 

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس بزرگ و جادار ویکتوریا سکرت

خرید و قیمت کیف لوازم آرایش عروس بزرگ و جادار ویکتوریا سکرت

 

برای دیدن همه طرح های مدل کلاسیک اینجا کلیک کنید.

 

در نهایت پیشنهاد می کنم خوندن مقاله زیر رو از دست ندهید:

مدل های کیف لوازم آرایش عروس ویکتوریا سکرت در لیلیت مد

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

 

 

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *