سبک زندگی

24 ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها – قسمت سوم (2 ایده زندگی بخش)

ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها

ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها رو به 4 قسمت ایده های ساده برای یادآوری، ایده های هنری، ایده های ورزشی و ایده های زندگی بخش تقسیم کردیم. در این بخش ایده های زندگی بخش مخصوص خانم ها رو با هم مرور می کنیم. در این مقاله می خونید که:

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در مجله لیلیت مد 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری داریم. این مقاله در دسته سبک زندگی قرار داره. هر 4 دسته حاوی مطالب و موضوعات مخصوص خانم هاست. در این مقاله ایده های تفریحی و سرگرمی مخصوص خانم ها رو دسته بندی کردیم که در ادامه با هم می خونیم:

 

1. ایده شماره یک: گیاه پرورش بدید

گیاه پرورش بدید

گیاه پرورش بدید

  • ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها: پرورش گیاه میتونه حس سرزندگی روزانه بیاره

حتی اگه در یک آپارتمان کوچک زندگی میکنی. حتی اگه شده یک باغچه دیواری درست کنی این کار رو انجام بده. من تلاش کردم روی یک تخته کنار پنجره آشپزخونه گیاهان آپارتمانی پرورش بدم. این کار باعث شده هر روز که از خواب بلند میشم و سرزندگی و حس طبیعتی که در ذاتشون هست رو می بینم روحیه بگیرم. نگاه کردن و مراقبت کردن از گیاها باعث میشه حس خالق بودن بهت دست بده.

هر چقدر بیشتر به گل ها برسید و اون ها رو نوازش کنید اون ها سرزنده تر و شاداب تر میشن و این حس شادابی و طراوات رو به شما برمی گردونند. گیاهان آپارتمانی زیادی هستند که در بسیاری از شرایط مقاومند. اگه شما هم نور کافی در خونتون ندارید یا آب و هوای محل زندگیتون چندان مناسب رشد گیاه نیست یا اینکه خیلی تخصصی در پرورش گیاهان آپارتمانی ندارید. دقیقا مثل خود من هستید. گیاهان برگ قاشقی و سانسوریا و زاموفیلیا انتخاب های من بودند. این گیاهان هم سبزند (رنگ مورد علاقه من برای گیاه) هم در شرایط سخت بسیار مقاومند.

حتما بخوانید
کادو برای خودم، 4 دلیل که چرا خانم ها باید به خود هدیه بدهند - سبک زندگی خانم ها

 

2. ایده شماره دو: حیوان خانگی داشتن

حیوان خانگی داشتن

حیوان خانگی داشتن

  • ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها: نگهداری و رسیدگی به یک حیوان خانگی

اگه به یک حیوان خانگی خاصی علاقه دارید و همیشه دوست داشتید یکی از اون ها رو داشته باشید الان وقتشه. اول خونه و نحوه زندگیتون رو برای ورود یک حیوان خانگی آماده کنید. اگر هم نمی دونید چه حیوانی رو دوست دارید اول تحقیق کنید و ببینید کدوم حیوان خانگی با نحوه زندگیتون سازگاره همون رو به خونه زندگیتون دعوت کنید. مثلا اگه صبح تا شب سرکارید یک حیوان خانگی رو انتخاب کنید که نیاز به رسیدگی مداوم نداشته باشه.

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد 3 بخش اساسی وجود داره که می تونید در اون سرگرم بشید، خرید کنید و جایزه ریالی دریافت کنید.

  • مجله لیلیت مد: در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب میگذاره.
  • لیلیت شاپ: یک فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست و از برندهای مخصوص خانم ها حمایت می کنه.
  • سرزمین لیلیت: باشگاه مخاطبان لیلیت مد هست که با عضو شدن در اون هر فعالیتی که در پیج می کنید بهتون امتیاز تعلق می گیره. میتونید در پروفایل شخصیتون این امتیازها رو تبدیل به پول کنید و از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست داشتید بخرید. اگه هنوز در سرزمین لیلیت عضو نشدید کافیه همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید تا صفحه عضویت براتون باز بشه.

این مقاله حاوی محتواهای سریالی است قسمت های دیگه این موضوع رو می تونید از لینک های زیر دنبال کنید:

حتما بخوانید
راه های کاهش استرس و اضطراب - 8 تمرین تنفسی

24 ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها – قسمت اول (6 ایده ساده برای یادآوری )

24 ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها – قسمت دوم (11 ایده هنری )

24 ایده تفریحی و سرگرمی برای خانم ها – قسمت چهارم (5 ایده ورزشی )

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *