مد و فشن

لوازم داخل کیف خانم های باکلاس شامل چه وسایلی هست؟ – لیلیت مد

لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

لوازم داخل کیف خانم های باکلاس شامل چه وسایلی هست؟ شما به عنوان یک خانم با کلاس داخل کیفتون چه وسایلی می گذارید؟ اینجا چند تا پیشنهاد براتون داریم. در این مقاله می خونید که:

راستی اینجا لیلیت مد هست. یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم های قوی و مستقل یا خانم هایی که دوست دارند روحیه قوی و مستقلی پیدا کنند. ما در مجله لیلیت مد در 4 دسته بندی زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مخصوص خانم ها مطلب می نویسیم. با کلیک روی هر دسته میتونید به مطالب این دسته دسترسی پیدا کنید. این مقاله در دسته مد و فشن لیلیت مد قرار داره.

به نظر شما یک خانم شیک و باکلاس چه چیزهایی داخلش کیفش داره؟ یا چه چیزایی باید حتماً یک خانم برای این که خاص و شیک باشه داخلش کیفش بزاره؟ این که یک خانم صرفاً یک کیف رو برای تکمیل استایلش برداره کافیه؟ یا نه، چیزهای دیگه ای هم هست که برای یک خانم خاص و شیک بودن لازمه؟

واقعاً از یک خانم شیک و خاص پسند بعیده که یک کیف رو خالی این ور و اون ور ببره. یک خانم جذاب و باکلاس به خوبی میدونه که از این کیف میشه برای حمل وسایل خیلی کاربردی استفاده کرد. ما خانم ها میتونیم برای حفظ استایل و کلاس خودمون بعضی از وسایل رو داخل کیف بزاریم. در واقع یک خانم باکلاس خانمی هست که همه جوانب رو در نظر می گیره، برای همه موقعیت ها آماده هست و در واقع فکر همه جا رو کرده.

همراه داشتن بعضی از وسایل باعث میشه که در هر شرایطی شیک بودن خودمون رو حفظ کنیم. قطعاً چنین خانمی که برای هر موقعیتی از قبل آمادگی داره در نگاه همه بسیار خاص و جذابه. اما اون وسایل مهم کدوما هستند؟ به نظر شما به عنوان یک خانم باکلاس چه چیزهایی باید داخل کیفمون بزاریم؟ در این مطلب با هم یاد می گیریم که به عنوان یک خانم خاص و شیک پوش چه چیزهایی رو همیشه داخل کیف داشته باشیم.

6 وسیله که لوازم داخل کیف خانم های باکلاس را شامل می شود:

 

1. کیف لوازم آرایش

  • اولین وسیله از لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

برای یک خانم باکلاس اصلاً جالب نیست که وسایل آرایشی خودش رو داخل کیف دوشی یا دستی خودش رها کنه. با این کار حتماً زمانی که به یک وسیله آرایشی نیاز داریم در جمع خجالت زده میشیم. چرا؟ به نظر شما خانمی که برای پیدا کردن یک رژ لب تا گردن سرش رو داخل کیف میکنه باکلاسه؟

حتماً جوابتون منفیه. حالا اگه یک کیف آرایشی زیبا و جذاب داشته باشیم خیلی راحت میشه اون رو از کیف بیرون بیاوریم. رژ لب رو از اون خیلی شیک خارج کنیم و بعد دوباره کیف رو سر جاش بزاریم. نظم داشتن یک خانم رو خیلی خاص و باکلاس نشون میدهد. برای همین به عنوان یک خانم شیک و خاص همیشه باید فکر همه جا رو کنیم. یک کیف آرایش کوچیک چیزیه که راحت میشه اون رو داخل هر کیف دوشی یا دستی گذاشت. و هر خانم شیکی باید اون رو داشته باشه.

حتما بخوانید
 تمیز نگه داشتن کتونی های سفید – 5 نکته مهم و کاربردی

 

کیف لوازم آرایش

کیف لوازم آرایش

برای خرید کیف لوازم آرایش و دیدن تمام طرح های کیف های لوازم آرایش ویکتوریا سکرت اینجا کلیک کنید.

 

2. دستبند سنگ لاوا

  • دومین وسیله از لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

همیشه داخل کیف خودتون یک دستبند سنگ لاوا داشته باشید. این دستبند خیلی زیبا و خاصه. ولی اگه به هر دلیلی نمی تونید اون رو به دستتون ببندید پیشنهاد می کنیم داخل کیفتون داشته باشید. این دستبند به دلیل نوع سنگی که داره خیلی ارزشمند و مفید هست.

اینجوری می تونید گاهی اون رو بیرون بیارید یا دست خودتون رو داخل کیف برده و اون رو بین مشت خودتون بگیرید. سنگ به کار برده شده در این دستبند ضد اضطرابه. برای همین شما می تونید در موقعیت های شغلی یا تحصیلی مهم با این دستبند قوت قلب بگیرید.

این دستبند برای افرادی که آسم و مشکل تنفسی دارند هم خیلی مناسبه. آنتی باکتریالی، دفع کنندگی سموم و آرام کردن درد مفاصل هم ویژگی های دیگه این دستبند فوق العاده هستند. برای همین به عنوان یک خانم باکلاس که فکر همه جا رو میکنه این دستبند کوچک رو همیشه داخل کیف داشته باشید.

 

3. اسکرانچی

  • سومین وسیله از لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

اسکرانچی یکی از چیزهاییه که این روزها همه خانم های خاص و باکلاس دارند. با استفاده از این کش ها موهای زیبای شما همیشه سالم و شاداب میمونند. برای همین اگه به زیبایی موهای خودتون اهمیت می دهید حتماً یک اسکرانچی رو به صورت زاپاس داخل کیف بزارید.

با این کار گاهی که نیاز به بستن موها داشته باشید. یا به هر دلیلی اسکرانچی که با اون موهای خودتون رو بستید آسیب دید و خراب شد. نیازی نیست به خاطر باز بودن موها کلافه شوید. خیلی راحت اسکرانچی رو بیرون میارید و با اون دوباره موهاتون رو خوشگل می بندید.

 

4. چشم بندی به لطافت ابریشم

  • چهارمین وسیله از لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

به عنوان یک خانم باکلاس نیازه که همیشه به خواب و استراحت خودمون اهمیت بدهیم. یک خانم شیک و خاص همیشه برای بدن خودش اهمیت قائله و اجازه نمی دهد خیلی خسته شود. برای همین همیشه یک چشم بند ساتنی خیلی لطیف داخل کیفش داره.

هر جا که احساس کرد به خواب نیاز داره ولی بقیه بیدار هستند. یا گاهی سر کار یا هر جایی نیاز داره دقایقی به چشم هاش استراحت بدهد. چشم بند رو روی چشماش میزاره و خیلی راحت استراحت میکنه. اینجوری نیازی نیست به بقیه زور بگیم و بخواهیم که صرفاً بخاطر ما همه چراغ ها رو خاموش کنند. این کارها از یک خانم باکلاس بعیده. یک خانم باکلاس و مستقل برای هر مشکلی یک راه چاره عالی داره.

حتما بخوانید
کیف لوازم گرافیستی؛ 5 پیشنهاد خرید کیف لوازم گرافیستی شیک

 

5. خودکار و دفترچه یادداشتی خاص و شیک

  • پنجمین وسیله از لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

یک خانم باکلاس همیشه یک دفترچه یادداشت و خودکار جمع و جور  داخل کیفش داره. اصلاً صورت خوشی ندارد که زمان نیاز به نوشتن از دیگران درخواست خودکار یا تکه ای کاغذ کنیم. همیشه یک دفترچه یادداشت و خودکار رو با خودتون بردارید. دفترچه یادداشتی خاص و زیبا به همراه یک خودکاری که کاملاً به زیبایی روی ماه خودتون هست. با این کار خیلی شیک هر جایی که نیاز باشه با خودکار خودتون می نویسید.

همه ما معمولاً با یه نوع خاصی از خودکار راحت تر می نویسیم و حس می کنیم دست خطمون بهتر میشه. اینجوری میتونیم با خودکار مورد علاقه خودمون بنویسیم و حس خوبی از زیبایی دست خط خودمون داشته باشیم.

6. جاکارتی زیبا

  • ششمین وسیله از لوازم داخل کیف خانم های باکلاس

این روزها همه کارها با استفاده از کارت های بانکی انجام می شود. ما هم گاهی ممکنه در روز چندین بار نیاز به استفاده از این کارت ها داشته باشیم. برای همین نیازه که برای اون ها یک جاکارتی شیک و جذاب تهیه کنیم.

اینطوری هم کارت ها بهتر مراقبت می شوند. هم به اون ها نظم داده می شود و هم خیلی شیک و باکلاس هستند. برای همین حتماً به جای این که کارت های بانکی رو داخل کیف دستی رها کنیم. یا از ساده ترین و تکراری ترین جاکارتی ها استفاده کنیم. می تونیم با انتخاب یک جاکارتی خاص و شیک خیلی باکلاس و خاص تر به نظر برسیم.

 

 

 

پیشنهاد می کنم خوندن مقاله زیر رو از دست ندهید:

خرید کیف لوازم آرایش مختص خانم های شیک برای 7 موقعیت خاص

 

لیلیت مد

لیلیت مد یک مجله و فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم هاست. در لیلیت مد سه بخش اساسی داریم:

  • مجله لیلیت مد: مجله لیلیت مد که در 4 دسته زیبایی، مد و فشن، سبک زندگی و خانه داری مطالب رو در این 4 دسته می تونید دنبال کنید.
  • لیلیت شاپ: فروشگاه اینترنتی مخصوص خانم ها که تموم محصولاتی که در اون می بینید برای خانم هاست.
  • سرزمین لیلیت: جایی برای عضو شدن شما خانم های ایرانیه. وقتی در سرزمین لیلیت عضو میشید یک پروفایل شخصی براتون ایجاد میشه به علاوه یک کیف پول که در اون مقداری پول وجود داره که باهاش میتونید از لیلیت شاپ هر چیزی که دوست دارید بخرید. اگه هنوز در این بخش عضو نشدید میتونید همینجا روی سرزمین لیلیت کلیک کنید و در اون عضو بشید. زندگی همیشه به کامتون باشه!

 

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *