وبلاگ

اشتباه رایج در قرار دادن لوازم آرایشی داخل کیف آرایش

اشتباه رایج در قرار دادن لوازم آرایشی داخل کیف آرایش

ما اکثرا فکر می‌کنیم که مهمترین نکته درمورد کیف آرایش به همراه داشتن تمامی لوازم آرایشی است

مقدمه

ما اکثرا فکر می‌کنیم که مهمترین نکته درمورد کیف آرایش به همراه داشتن تمامی لوازم آرایشی است که به آن نیاز خواهیم داشت، و پس از آن در وحله دوم کوچک و جادار بودن و جنس مقاوم کیف آرایش حائزاهمیت است. اما مسئله مهم دیگری که حائز اهمیت است نحوه قرار دادن لوازم آرایش داخل کیف آرایش است. این مسئله می‌تواند هم از لحاظ بهداشتی وهم از لحاظ چیدمان داخل کیف بسیار موثر باشد.

نکته اول

اولین اشتباه قراردادن مدادها با رنگ های مختلف یکجا داخل کیف آرایش است

به مرور زمان این مدادها نه تنها باعث چرب شدن آستر داخل کیف می شوند بلکه رنگ آنها نیزاز بین رفته ورنگ اصلی خود را از دست می‌دهند. این مدادها دیگر رنگ دلخواه ما را ندارد. نکته دیگری که باید به آن توجه کنیم نوک مداد ها است.

اشتباه رایج در قرار دادن لوازم آرایشی داخل کیف آرایش

پس از سابیده شدن نوک مداد ها به آستر داخل کیف آرایشی به مرور زمان پرزهای پارچه داخل کیف آرایشی در نوک مداد باقی مانده و وقتی که شما مداد را به روی چشم یا دور چشم خود می‌کشید پرز‌ها ناخودآگاه وارد پوست یا چشم شما شده و باعث بیماری های پوستی و چشمی می شود.

نکته دوم

مطمعا این اتفاق قبلا برای شما پیش آمده است که وقتی کیف خود را باز کردید تا سایه خود را استفاده کنید آن را تکه تکه شده در قسمتهای مختلف کیف خود دیدید

این مسئله به کرات برای خانم‌ها اتفاق می‌افتد وبیشتر به خاطر کیفیت نامرغوب درب شیشه ای سینی سایه و کم توجهی مصرف کنندگان است.بنابراین توصیه ما این است که همیشه یک کش بسیار کوچک دور سینی سایه داشته باشید. نه تنها باز کردن ودرآوردن این کش بسیار راحت است بلکه این محافظ از بین رفتن سایه شما می شود.بسیار اهمیت دارد در نظر بگیریم که پخش شدن سایه در داخل کیف بسیار از لحاظ بهداشتی برای محصولات دیگر مضر است. ریمل داخل کیف، مداد های داخل کیف، سوهان‌ناخن، همه وهمه آغشته به پودر شیمیایی سایه ها می‌شوند. این مسیله به مرور زمان دچار از بین رفتن لوازم ومحصولات آرایشی شما می شود.

حتما بخوانید
کیف آرایش | فاکتورهایی که برای خرید کیف‌های آرایش باید در نظر داشت!

نکته سوم

پیشنهاد ما قرار دادن لوازم آرایشی است که در اکثر مواقع از آنان استفاده می‌کنیم

برای مثال شما دو عدد مداد خط چشم با دو رنگ متفاوت روشن وتیره نسبت به سلیقه شخصی خودتان داخل کیف آرایش خود قرار دهید. همچنین یک سوهان ناخن، یک قیچی کوچک، یک عدد رژلب، ویک مجموعه سایه چهار رنگی از رنگ هایی که بیشتر مواقع استفاده می کنید می‌توانند از مواردی باشند که شما می توانید داخل کیف آرایش خود قرار دهید. این نکته نیز بسیار با اهمیت است که یک روز مشخص در ماه برای تمیز کردن کیف خود مشخص کنید.

اشتباه رایج در قرار دادن لوازم آرایشی داخل کیف آرایش

نکته چهارم

بعضی از خانم‌ها چندین کیف آرایش با خود به همراه دارند.

توجیه این خانم‌ها برای این مسئله جدا کردن یک سری از وسایل آرایش از همدیگر است. با اینکه این روش مناسب منظم و بسیار پرکاربرد به نظر می‌رسد به مرور زمان این مسئله باعث هزینه کردن بی مورد درروی لوازم آرایش می شود. ممکن است شاید برای شما سوال پیش آید چگونه؟ اجازه بدهید ما این نکته را توضیح دهیم:وسایل مختلف باعث می‌شود که شما فراموش کنید که چه لوازم آرایشی دارید.علاوه بر این اکثر خانم ها بیش از یک کیف برای مناسبت‌های مختلف دارد و این باعث می شود که خانم‌ها کیف لوازم آرایش ها را در کیف های مختلف قرار داد و باعث سردرگمی برای خودشان شود. برای حل این مسئله خانم ها مجبور هستند که مدادها سایه ها یا ریمل هایی را که خودشان دارند و استفاده می‌کنند را دوباره خریداری کنند. به نظر ما شما خودتان متوجه مشکل شدید این روند باعث خرید بی‌رویه لوازم آرایشی می‌شود .

حتما بخوانید
آرایش سریع و تکنیک های آن | چگونه خوب و سریع آرایش کنیم؟

نکته پنجم

بهداشت لوازم آرایش

 شاید این نکته برای بعضی از خوانندگان عجیب به نظر آید اما باور کنید یکی از مهمترین مسائل در بهداشت لوازم آرایش تقسیم کردن تقسیم کردن آن با دوستان است. فرهنگ لوازم آرایش با متن متاسفانه چندان اقبالی نداشته است.مسائلی که ما می‌خواهیم اینجا برای شما بزنیم مثال مسواک است. آیا شما مسواک خود را به دیگران قرض می دهید؟آیا کار درستی است که دو نفر یک مسواک را استفاده کنند؟

این مسئله دقیقاً برای لوازم آرایش نیز صدق می کند. تقسیم کردن لوازم آرایش با بقیه باعث پخش شدن بیماری‌ها باکتری‌ها ویروس‌های یک فرد به فرد دیگر می شود. ناخواسته از پوستی به پوست دیگر می‌شود. بنابراین اکیدن توصیه می شود به هیچ عنوان لوازم آرایش خود را با دیگران تقسیم نکنید.

سخن پایانی

امیدواریم نکات ذکر شده در قسمت های قبلی برای شما مفید واقع بشوند. یادمان باشد عادت های خوب متضمن زمان و بردباری هستند هیچ کس یک شبه نمی تواند عادت های غلط را فراموش کرده و عادت های خوب را جایگزین آنها کند. شرکت‌های لوازم آرایش متعهدی مانند مجموعه لیلیت بگز هستند که نه تنها به فکر فروش کالا بلکه به فکر سلامتی پوست مشتریان و مصرف کنندگان نیز هستند.

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *